2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Zásady pro náš dům vzhledem k energiím

Nejde tu o velikost místa, jde o jeho blízkost naší duši. Potom nás může ovlivňovat silněji než leckteré jmenované centrální silové pole.

Ještě před stavbou je třeba ono místo radiesteticky prověřit a analyzovat, aby tu nebyly silnější geopatogenní zóny, jako geologické zlomy nebo levotočivé křižovatky vodních žil. Potom, i tvar architektury bude spolurozhodovat o blahu a nezdaru obyvatel domu. Pomocí fyzikálních znalostí o anténách lze vhodně odvést cíleným umístěním sloupů s přesně sladěnými rozměry elektromagnetické záření vodní žíly, nebo je odrážet zpět a tím rušit. Rovněž lze přepólovat levotočivá záření a tím významě přispět k pozitivní atmosféře v místnosti. Dům by se měl zdaleka vyhýbat dálkovým elektrickým vedením a trafostanicím.

Zdi domu jsou jako tělesné tkáně, přírodní materiály jsou mnohem vhodnější. Tělesně pozitivní jsou radiesteticky pravotočivé materiály (vápno, především mušlové, určité druhy cihlářské hlíny - cihly). Protože každý kámen a cihla mají dva polární konce, lze jejich správnou kombinací a usazením uvnitř domu opět přispět k lepší a příjemné atmosféře. Staří zedníci "vážívali" cihlu v ruce, před položením ji ještě jednou otočili, nebo na ni po usazení třikrát poklepali. Lze říci, že dobrý zedník cítí energetické vlastnosti cihel a intuitivně s nimi správně zachází.

Důležité je potom i rozestavění nábytku, nejlépe v duchu východního umění Feng - Shui, tedy s logikou, aby nic nebránilo volnému pohybu energií proudících mezi okny a dveřmi a průchody s co nejméně slepými kouty. Neměly by tu být místa, bránící dlouhodobě ve volném pohybu, ani místa, která vás přinutí zastavit se zde (v předsíni když se protilehlé dveře otevírají k sobě a brání to pohybu).

Éterické zásobování místnosti zesilují určité předměty. K pozitivním patří fotografie a plakáty lesů nebo vodopádů, posvěcené předměty i stále čerstvé květiny. I zde však všeho moc škodí. Méně bývá více, pozor na chaos. Každý předmět se navíc dlouhodobě nabíjí éterem, pozor - každý předmět s sebou nese informace bývalého majitele (starožitnosti).

Ložnice - měla by být zásadně spíše neutrální, nemá být přeplněna suvenýry ani knihami, nebo dokonce starožitnostmi. Postel by zásadně neměla stát přímo mezi oknem a dveřmi. Tento éterický tah jako nějaký průvan odpoutává ve spánku éterické tělo člověka a sny jsou neklidné.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)