2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Geologické zlomy

Zemská kůra obsahuje velké množství nejrůznějších navrstvených hornin. Pokud tyto vrstvy probíhají neporušeně a homogenně, nedochází k žádným anomáliím záření. Pokud se však vrstvy vzájemně posunuly a vznikl zde zlom, zóna tektonické poruchy, mohou se tu zjevovat světelné útvary a často tu ze zemského nitra vystupují aktivní plyny, např. radon.

Zlomy často vykazují zvláště velkou kumulaci nejrůznějších frekvencí v centru záření zóny. Ta se ještě podstatně zvyšuje, jestliže zlom vede štěrbinovou vodu.

Charakteristickým poznávacím znakem zlomu jsou stromy se silnými rakovinnými nádory a neplodnými výhony. Jako u vodních žil se i zde vyskytuje pravotočivá i levotočivá polarizace frekvencí. Nejčastěji se využívaly spektroidy (pásma s odstupňovanou intenzitou záření v souvislosti s hloubkou zdroje záření a úhlem svíraným od kolmice) pro stavbu mohyl atd. Mohyly se často nacházejí poblíž zlomů a jen málokdy přímo nad nimi. Podobně jako známé válcové věže v Irsku, nacházející se bez vyjímky poblíž geologických zlomů, a ne nad nimi.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)