2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Menhiry, šeptající a zpívající kameny

Každý kámen má jinou molekulární strukturu. Mnohé kameny při malém příkonu energie uvolňují proudy elektronů rychleji, než jiné. Na základě těchto zjištění lze usuzovat, že veliké kameny rozestavěné v geometrických uskupeních mohly energeticky pulzovat a vzájemně vytvářet elektromagnetické pole. To pak mohlo aktivovat podvědomí osob, stojících v tomto poli, nejlépe v jeho středu.. Speciálně školení kněží a média pak mohli být schopni s těmito pulzujícími kameny "komunikovat" a výsledkem pak mohly být halucinace i věštecké transy, do nichž se dávní senzibilové dostávali.

Stále více se potvrzuje, že uvnitř prostoru ohraničeného tvarem tělesa dochází k akumulaci energie, mající potom vliv na různé fyzikální, biologické a psychické procesy uvnitř takového tělesa. Mnohé experimenty již dokázaly přímý vliv různých tvarů na člověka a prostředí.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)