2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Exorcismus - úvodem článků...

Na světě, i v naší zemi, bylo mnoho nešťastných lidí a rodin postižených jevy, které lze zařadit pod pojem EXORCISMUS. Tito lidé potřebují najít někoho, kdo by jim naslouchal a s plným pochopením pomohl. Je to však reálné? Na čem tu záleží a jak se na exorcismus dívají psychiatři?

Společnost Agartha zkoumá různé jevy a protože některé se projevují i hmotně a jejich inteligentní negativní projevy lze vyhodnotit za působení nejlépe přirovnatelné „zlým duchům“ a lze se jejich reálného působení i zbavit, zařadili jsme téma o exorcismu, které je tomu velice blízké.

Na mnohé a další podobné otázky, které především dotyčné postižené napadají a trápí, se pokusíme odpovědět pomocí praxe a materiálů kněze a exorcisty Gabriele Amorth, autora několika prací a publikací, který se této záležitosti mnoho let velice a úspěšně věnuje.

Následující část...


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)