2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Maloměřický kryt s jezírkem

O tomto betonovém krytu jsme věděli již několik let. Má typické profily chodeb a charakter protileteckého krytu, jakých byly budovány po Brně desítky, ne-li stovky. Typické je i řešení lomených chodeb, kdy pravoúhlé odbočky začínají několik desítek cm před koncem chodby, a to je typická aplikace proti tlakové vlně případného výbuchu.

Kryt má délku přibližně 70 metrů, velmi zajímavý je však konec krytu. Člověk nevěří svým očím! Při ražení chodeb patrně narazili na vydatné prameny vody, protože zadní část tvoří neobetonované prostory - jeskyně s vodou hlubokou i kolem dvou metrů! Nebo jsou tyto prostory záměrně zatopeny, což je typické v případě ukrývání něčeho zde.

Tehdy jsme zjišťovali, zda lze po hladině doplout až dozadu. Záběry vám zde přináším, i ten, na kterém je vidět pravděpodobný konec prostoru, tedy alespoň nad smaragdovou hladinou.

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)