2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

PODZEMNÍ PRAHA
výstava ve štole pod PetřínemText a foto: Kamil Pokorný, duben 2006
Společnost Nautilus zahájila v dubnu roku 2006 další svoji výstavu v pořadí - ve štole pod Petřínem, která Vám na zavěšených fotografiích a popisech přiblíží unikátní místa pražského podzemí, dnes již často neexistující. Podzemní nadšence potěší i konkrétní plánky některých podzemních systémů.

Pozvánku, která bude možná postupně aktualizována a upřesňována, můžete shlédnout přímo na stránce společnosti Nautilus zde. Na stránce najdete také navigaci, kde přístupnou štolu najít. Nápomocny budou i vylepené směrovky u vyhlídkových tras, ze směru pod Strahovským klášterem, i z opačného. A kdo bude přesto bloudit, nechť využije telefon 777/293339, jak stránka nabádá. Ve štole je samozřejmě chladněji, ale je osvětlená a tak krom rozumného oblečení veřejnost další jiné vybavení nepotřebuje. Vstupné je dobrovolné, leč vítané, podpoří realizace dalších plánovaných prohlídek do pražského podzemí.


foto

foto

foto

foto

foto

foto


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)