2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Prozatím neplánujeme přednášet.

Hledáme záhady

Každého z nás odmalička fascinuje vše, co je opředené rouškou tajemství a záhad, ať již to jsou chodby a sklepy tajné, nebo zapomenuté podzemní labyrinty, řečiště nebo středověké lochy.

Mezi záhady patří i tajemné, neřku - li strašidelné úkazy, které nás rovněž obklopují více, než by se nám mohlo zdát. Věci, nad nimiž zůstává rozum stát a klasická fyzika pokulhává...

Milujeme a vyhledáváme tajemná místa, ať již kdesi v zapomenutém podzemí, nebo na povrchu.

Vnímáme u těchto míst a starých domů, klášterů a hradů řeč beze slov, řeč, kterou k nám tiše, ale jednoznačně promlouvají. A že mají co říci!

Je mnoho míst, jež nás poutají a vítají, z nichž odcházíme jakoby čerstvě nabyti novou energií, nadšením a vitalitou, a také mnoho těch, na nichž nás rozbolí hlava a pokud na nich spíme, mohou nám i přivodit rakovinu a řadu podobných problémů.

Dnešní hektický a technický svět vede k nutnosti v těchto místech se orientovat a vybírat si ta, jež naše zdraví podpoří.

Přesto nás některé záhady nenechají mnohdy ani v klidu spát. Nejde tu o legendy bílých paní, jež neslyšně proplují prostorem a zdmi, z nichž se nečekaně vynoří. Nejde tu o nehlučná světýlka a bludičky, které nás tak rády často provází po temných lesích nejen za úplňku, ani o čertovy bludné kameny, které nám naše cesty prodlužují svojí prapodivnou silou a mocí, spíše o pověstmi a ochrannými kletbami opředené staré poklady, nebo ty novější ukryté třetí říší...

Jde tu především o místa a podivné legendy, jež se stále jakoby připomínají a opět oživují, častěji i nepříjemným způsobem. A také náhodná a nečekaná zjevení a anomální jevy, jejichž zdroj a příčina zůstávají doposud skryty...

Tyto a podobné záhady včetně skrytých podzemních prostor přitahují naši pozornost a chceme se jimi zabývat, chceme v těchto oblastech bádat a chceme pomáhat lidem, kteří se nám ozvou, co nejrychleji nalézt pravou příčinu a těch nepříjemných se bez násladků zbavit.

Nechť je toto stálou výzvou pro všechny lidi dobré vůle, pokud takovou záhadu pozorují ve svém okolí, vědí o záhadných legendách a nebo by rádi našli jejich vysvětlení a příčinu, kéž nám o tom povědí nebo napíší, nebo nás i jinak kontaktují.

Děkujeme.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)