2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Pro nové nadšence z Brna a okolí!


Za sdružení Agartha:


 Agartha - úvodem...

Hledáme další nadšence pro pátrání v archivech a knihovnách po dalších informacích, vedoucích ke stopám k zapomenutému podzemí. Zásadní pomoc představuje zjišťování informací od vzpomínajících starých pamětníků, lidí, kde se například schovávali za války, atd.

Hledáme mladší nadšence, ale raději od 18 let, kteří by byli ochotni podílet se na zajímavých objevech i fyzickou prací, třeba společným kopáním průzkumné nehluboké šachty, protože většinou je do starého podzemí původní vstup dávno zasypán a jinak nepřístupný.

Hledáme nadšence, ochotné poskytnout pomoc v podobě sponzorství, zavezení nás do lokality svým automobilem, nebo poskytnout palivo, nějaké pracovní pomůcky, pracovní síly atd, jsme nezisková společnost a naše finanční možnosti zásadně omezují průběh průzkumné činnosti.

Uvítáme i nadšence, citlivé a senzibilní lidi - zájemce o průzkum paranormálních jevů, pobyt na zvláštních místech, pomoc s dokumentací jevů a jejich lokalizací, atd.

Pro urychlení domluvy, napište mailem krátce informace o sobě: zaměření, věk, Vaše časové možnosti - kdy míváte čas, telefonní kontakt na Vás, odkud jste, zda je vás i více, atd.

Napište nám mail na info@agartha.cz, můžete využít i kontaktního formuláře na stránce Kontakty.

Naše sdružení neručí za: nehody spojené s vlastním neuváženým chováním, špatným ochranným vybavením, každý vstupuje do podzemí, míst a objektů a pracuje při odkrývání podzemí jen na vlastní nebezpečí a rozhodnutí (z hlediska průzkumu podzemí, ale i nečekaných paranormálních jevů).

Budu vás pak kontaktovat ohledně setkání, akcí, průzkumných prací...
Do výbavy mějte samozřejmě vlastní světelný zdroj, pracovní oděv a obuv, přilbu, rukavice.

Často nám píšete: "Chceme taky vstoupit do Agarty, patřit k vám." Připomenu, že z logických důvodů naše sdružení přijímá další oficiální členy jen vyjimečně. Je to papírování navíc. Máme řadu "čekatelů na členství", kteří se postupně prověří zejména po stránce spolehlivosti a důvěry (bezpečnost, únik informací) podobně, jako je tomu u jeskyňářů, a nic nás neomezuje v tom, aby se i noví opravdoví zájemci nemohli na vybraných akcích podílet a pak sdílet společně radost z nových objevů, vstupů na místa, kde nikdo nebyl desítky, někdy stovky let... mít naše členství vůbec neznamená získání nějakých extra privilegií protože nyní je průzkumů minimum a pokud budeme chtít, domluvíme se na mnohém nehledě na členství a pokud naopak nebudeme někam chtít brát předčasně někoho "navíc", nepomůže ani členství :-) To jenom, abyste nám dali o svém nadšení vědět a necítili omezení, že asi našimi členy nebudete. Vpodstatě to nehraje roli.Za mne osobně, nezávisle na Agartě:


VELICE uvítám (auto nemaje) kamkoli se s někým podívat za Brno, po Moravě - hrady, zámky, přírodní a silová místa, lesy, jeskyně...

HLEDÁM nadšence nebo dvojici, manžele, to je jedno...
Pro výlet, procházku lesem, fotografování, návštěvu nějakého podzemí, a nebo i pro vnímání energií, jejich měření mými přístroji, virgulí, detekce paranormálních jevů, anomálií, nabíjení silových míst, rád mnohé předvedu, naučím... Najít silové místo, pobýt, posedět nebo chvíli meditovat, pročistit místa, prozářit...

Na palivo se složíme společně...
Mohu i v týdnu ve všední dny...
Na vzdálenějších místech je lepší i někde levně přespat a navštívit v té lokalitě třeba za dva dny více objektů a míst a přírody...

Stačí SMS na můj mob. 608 400 550, rád Vám sám zavolám.
Můžeme se prvně poznat a probrat možnosti a zájmy, nebo se rovnou domluvit do akce.
Díky, těším se!!!

viz také "Nadšencům z Prahy" - Kamil Tajemnost a krása...

 Tajemnost a krása...

 Tajemnost a krása...

 Tajemnost a krása...

 Tajemnost a krása...


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)