2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Pro nadšence z Prahy a okolí!


Uvítáme nadšence, nejlépe z Prahy, který má auto...


Na průzkumné a poznávací výlety:

Hledáme správného nadšence nebo i nadšenou dvojici, dychtivou spatřit zajímavá místa a zákoutí v centru Prahy i blízkém okolí, kde ještě nebyli a udělat si tak spolu s námi (já a pražský 74-letý kolega odborník hradolog, nebo bez něho) zajímavý výlet, spestření, možno i všední dny. Uvítáme i delší trasy - na palivo se složíme dohromady.

Naložil by nás ráno v sídlišti Zahradní město (Na Groši 1168 - ušetří to čas a kolegovi sílu, nežbychom jeli mhd přes půl Prahy jinam na sraz) a předem vymyšleným cílem může být zajímavé podzemí, tvrze, hrady, zámky, kláštery, chceme některá místa prolézt, některá jen nafotit, někdy by stačilo půl dne, ale spíše se hodí celý den, abychom zrovna navštívili v lokalitě do které přijedeme - třeba Berounsko - více objektů a míst. V rámci Prahy a bližšího okolí samozřejmě možno i odpolední výlet, uvítáme vše.

V případě Brna také VELICE uvítám možnost se někam podívat po Moravě atd. protože auto nemám a bez auta se někam dostat, hlavně mimo hlavní trasy veřejné dopravy, je časově zbytečně náročné.

Máme zájem o podzemní ale i nadzemní historické objekty, prohlídku zámku... Plán však podřídíme i zájmům vašim protože někdo nemusí zříceniny a někdo tolik nemusí do podzemí. Je vždy příjemná nějaká kombinace starší objekt, příroda, městečko (oběd, hist. centrum, památky), a další objekty okolo - za celý den lze 3 až 6 objektů navštívit podle toho, jak jsou vzdálené a třeba po cestě objevit další zajímavá místa.

Možná není špatné se prvně setkat a poznat někde na čaji, probrat představy a možnosti, co koho zajímá, a podle toho třeba vymyslet první akci.

S noclehem:

Některé lokality a samozřejmě hlavně ty vzdálenější jako Šumava, Ostravsko, Slovensko a jiné, by bylo lepší navštívit třeba na dva dny nebo na víkend, někde tam levněji přespat.

Na vnímání silových míst, energií, jejich měření, meditaci:

Více esotericky laděnou akci bychom si dopřáli bez mého starého kolegy, ten na to není, je zaměřen na ty objekty, hrady, tvrze, sklepy, chodby, ale ne někde vnímat silová místa a objímat stromy :-) Já bych s někým velmi rád navštívil energeticky zajímavá místa, můžeme měřit jejich energie pomocí mých přístrojů a virgule, chvíli si zameditovat... Miluji lesy, lépe ty jehličnaté, Vysočinu, Šumavu, Jeseníky ale i lužní lesy, i Moravský kras, mnohé lesy kolem Vranova, Kunštátu, Ochozu krásně nabíjí...

Do rozsáhlejšího podzemí:

To bych opět uvítal já, zatím co můj 74 - letý kolega by buď čekal venku, nebo pojedem spíše sami, on už toho krom sklepů moc neproleze fyzicky. Výbava - samozřejmě oblečení na případné ušpinění, přilbu, svítilnu, pracovní rukavice a boty, každý vstupuje za sebe a na svoji zodpovědnost a nebezpečí stejně, jako přecházíte silnici. Vstup do podzemí za nikoho nezajišťuje, neopravňuje ani nezastřešuje sdružení Agartha.

Prosím, pokud by Vás některá možnost zaujala, navštívit známější, ale i mnoho neznámých krásných míst, kontaktujte mne:

Telefon na mne: 608 400 550 - klidně SMS a zavolám Vám.

Naši další podzemní přátelé v Praze ani okolí bohužel totiž nenachází čas, nebo nemají auto. Je tu tedy velmi zajímavá šance pro vás... Alespoň jednou do měsíce, ale mnohdy bychom mohli i dva, tři dny po sobě něco pojezdit, nafotit, prolézt...

Tento inzerát stále platí, dokud jej nesundám z webu.
(výletujeme již s několika správnými novými nadšenci, ale často ještě nenacházíme společné termíny
a proto stále ještě uvítáme další nadšence s auty!)


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)