2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Vznik sdružení Agartha

Ještě před mnoha lety, kdy jsme se ještě ani neznali, nás každého jednotlivě zajímaly přibližně podobné zájmy. Věci, které zajímají většinu lidí, věci, se kterými se denně, nebo často setkáváme, a jsou nám příjemné (pozitivní a léčivá místa atd), těšíme se na ně. A také věci negativní, jimž se lidé vyhýbají a snaží přijít na kloub, nebo je vůbec nalézt (skrytá a zapomenutá podzemí a studny), nalézt příčinu (většinou strašení) a co nejlépe a s nejmenšími náklady ji efektivně natrvalo odstranit.

Mezi naše společné zájmy patřily záhady a tajemno, legendy, pověsti a báje, staré hrady, zříceniny a tvrze, podzemní labyrinty, tajné chodby a systémy, přírodní i umělé historické a technické podzemí, ale i vojenské podzemí, to zapomenuté, i to nadále využívané a zejména skrývané od války.

Také nás každého méně či více zajímaly oblasti mimo náš hmotný a tedy hmatatelný svět, a to různé jiné formy energií a jejich projevů, jejich vnímání a detekce, využití těch dobrých a potlačení těch negativních a škodlivých.

V době, kdy jsme se začali postupně na různých výletech a víkendových akcích jednotlivě poznávat, jsme začínali více vnímat souvislosti a hlouběji chápat, že vše spolu vzájemně až překvapivě souvisí. Tedy tajemno s podzemím a starými stavbami, legendami a pověstmi, ale také časté záhadné jevy, při kterých nás nejednou mrazilo v zádech.

Přibližně před rokem 2000 jsme více začali vnímat věci, kterých si druzí nevšímali a většinou by jim ani nepřikládali nějakou důležitost. Začínali jsme různé energie a anomálie vnímat a detekovat intuitivně a pomocí různých proutků, kyvadel a virgulí, a postupně zdokonalovali tyto techniky na jednoznačnosti a co možná nejpřesnější detekci různých jevů a skutečností (nejen vyhledávání vody, dutin a chodeb v zemi).

Stále více jsme začínali naléhavě chápat potřebu, a směřovaly k tomu i okolnosti, abychom založili nějakou společnost, těmito jevy se zabývající ku pomoci lidem a pomáhající k objevení a záchraně vzácných míst a památek.

V roce 2002 jsme se jako nadšenci a specialisté shodli na vzniku badatelské společnosti - občanském sdružení Agartha.

Název Agartha vyplývá z našich dlouholetých zájmů o objevování tajemna, i zapomenutého podzemí.

Protože nás velice nadchly velmi staré, a po celém světě tradované legendy o tajemné "zapomenuté" podzemní říši Agartha, dovolili jsme si použít toto jméno i pro naši badatelskou společnost a tuto registrovali u Ministerstva vnitra.

Registrace byla schválena ke dni 7.11.2002 a sdružení získalo IČO 266 06 771.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)