2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Křesťanské sakrální stavby;
pozor s čím rezonuješ a co Tě oslabuje.

Vstoupíme - li do kostela...Jaký energetický mechanismus zde na nás působí?

Dnešní katedrály, kostely, kostelíky a kaple stojí vesměs na energetických místech, která měla dříve zvláštní účely "vyššího poslání". Stavbu lze většinou rozdělit pomyslným křížem se středem v těžišti půdorysu stavby. Většinou je to 3 až 5 metrů před kněžištěm. Tam se můžeme soustředit na zbytek původních energií jedné z bezpočtu "čaker" Země, silového místa. Lepší však je, vyhledat taková místa čistá, nezatížená křesťanskými zářiči, které tuto životní energii ubírají a odesílájí do Vatikánu. Takže mimo všechny kostely a chrámy, ale také mimo velká nákupní střediska s mikrovlnnými datovými technologiemi a silným elektrosmogem.

Jak je to s křesťanskými kříži a zvyky?

Lidé mají zejména na vesnicích nevědomě - hloupý zvyk, mít doma pověšený křesťanský kříž. Často je provází zdravotní potíže a především únava a nedostatek energie. Když si osobně vyzkouší kineziologickým svalovým testem, jak jim takové zářiče ubírají životní energie, jsou překvapeni, protože by nečekali, že křesťanský kříž jim okamžitě odebere (stejně jako mobil) tolik síly z ruky a těla a většinou se jich rádi a rychle zbavují. Následně zjišťují, že se nejen lépe vyspí, mají více energie a vitality, ale také se například začne lépe dařit pokojovým rostlinám, kterým se samozřejmě v blízkosti destruktivně působícího kříže dobře dařit nemohlo.

Podobnou slabost cítíme v kostelech - záměrem tu bylo pomocí křížů a dalších způsobů udržovat boží stádo - ovečky v poslušnosti a podřízenosti. Povšimněte si, že kazatelny mají půlkruhový tvar - tento tvar chrání kazatele před ubíráním životní energie! Na rozdíl od věřících oveček, těm je snížena životní energie směrem do destrukce. Pánové pak pokračovali směrem na pivo - rychle zase energii doplnit a ženy se shlukovaly ke klevetám a pokračování negativních nízkých energií a pak na sluníčko do pole - zase si energii doplnit.

Pozor také na módní nesmysly jako nošení křesťanského křížku na krku. Sebekrásněji vyvedený křížek vám ubírá soustavně energie - tříští ty životní. Chcete si dobrovolně nechat snižovat vitalitu, energii a elán? Pokud ne, všech křížů se rychle zbavte. Odnést kříž do bazaru asi není to nejlepší řešení - přece nechceme takto působící zářič předat někomu jinému, aby mu škodil.

Pozor na působení symbolů kříže s Kristem! Zapojte selský rozum a uvědomte si, zda je rozumné pověsit si doma symbol mrtvoly a co takový symbol vyzařuje.
Pověsili byste si doma oběšence? Byť by to byl oběšený nejmilejší člen rodiny, pravděpodobně byste k němu spíše správně a logicky chovali nadále lásku a úctu v srdci. Vytestujte si to sami svalovým testem.

Stejně nevhodné jsou rituály "přijímání těla páně a krve páně" - energie takovéto věci jsou velmi podobné kanibalismu. Máte chuť na něčí krev nebo tělo? Ale v kostele je to "v pořádku", máte to i s posvěcením - koho?

Mějte tu největší úctu ke Kristu jako k léčiteli, který na zemi skutečně žil a léčil. To je naprosto v pořádku. Ostatních (církevních) nápadů a zvyků se v zájmu i svého zdraví zbavte; pokud budete podporovat a šířit všeobjímající bezpodmínečnou lásku ze svého srdce, je to to nejlepší, co opravdu můžete udělat v tom nejčistějším a upřímném záměru.

Pro zajímavost a své uzdravení si také vyzkoušejte, jak vyzařují různé "svaté" obrázky, podobizny, sošky včetně Panny Marie a dalších. Možná budete překvapeni, jak ubírají energii a jak nízké mají vibrace dle Bovis. stupnice.

Církev záměrně svými stavbami špuntovala životodárné akupunkturní body a meridiány Země, jimiž má naopak volně proudit silná životní energie pro každého.
Dílo dovršili ještě použitím energie rozdělujících křížů nad vchodem kostela počínaje a nad jeho střechou konče.

Kdo by chtěl jít do detailu, zamyslí se nad stínem mnohých svátků a zvyků jako jsou vánoce. Datum vánoc stanovila církev. Podle datování se Kristus narodil již v říjnu. Vánoční zvyky jsou udržovány kvůli podstatnému zvýšení prodeje a určitému pozlátku. Důsledkem a ovocem je opět ovládání oveček a široké veřejnosti nejen k tomu aby hodně utratili, ale aby svoji "lásku" a obdarovávání někoho soustředili k určitému datu, zatím co správné je dávat dárky a dělat radost a prokazovat lásku ze srdce kdykoli takovou věc chceme vyjádřit a druhého potěšit.

Všímejte si tedy, co snižuje vaše energie a držte se toho, co je zvyšuje...

Pozor na atlantský prsten i ostatní symboly!

Nosíte Atlantský prsten?
Křížek na krku? Egyptský kříž anch? Keltský kříž? Pentagram?

Visí vám doma křesťanský kříž, krucifix? "Svaté obrázky"?

Používáte symbol pyramidy jako model nebo tretku nebo zářič?
nebo jiné harmonizátory s určitým známým symbolem?
Používáte k "čištění" tibetské vadžra dorje? Tibetské mísy?

Pracujete se symboly Reiki a jiných "léčivých" systémů?

POZOR!!!

Pokud jakkoli užíváte, máte na těle, šatech, v blízkosti nebo mysli
tyto všeobecně známé a používané symboly a tvarové zářiče,
dochází k závažné skutečnosti:

Rezonujete s kolektivním vědomím všech ostatních, kteří takový symbol užívají!

Přebíráte energie a úroveň všech, kteří tyto symboly a zářiče také nosí a používají!

Vzhledem k ne zrovna ideální energetické, mentální a vibrační úrovni běžných lidí
je používání a nošení takových "kolektivních" symbolů a zářičů nebezpečné.

Většina léčitelů i té nejlepší vůle - sotva přežívá, hmotně i zdravotně. Proč?

Přebírají špatná přesvědčení, nízké vibrace a destruktivní programy druhých!

Ten, kdo chce pozvedat své osobní duchovní kvality a vibrace, dá si na to pozor.
Proč? Aby si tímto způsobem zbytečně nesnižoval vibrace a nenatahoval a
nepřebíral nevhodné programy a energie druhých lidí.

(velmi nevhodné a nebezpečné jsou např. terapie jako rodinné konstelace!!!)

Prsten omezuje tok energie, řetízky také. Křesťanský kříž také
- vyzkoušejte si to sami svalovým testem - viz níže.

Symboly - zjistěte si důkladně, co ty vaše symboly vlastně připomínají, kde vznikly,
jaký je jejich původ a smysl, co mají přinášet a jak se s nimi skutečně cítíte.

Pozor na dary od druhých, na již použité předměty, bazary, antikvariáty!
Pozor na filmy, mediální pořady a články, nosiče a především zprávy.

Dávejte si pozor, a vybírejte si moudře, na čem a s čím a s kým rezonujete!


Týká se i všech společných a veřejných akcí byť sebelepšího záměru:

Chodíte na jógu? Společné meditace? Na léčení nějakým mistrem?
Zde všude přebíráte do svého pole energie a vibrace druhých!
A sdílíte je, i se všemi osobními přesvědčeními, bloky a destrukcemi...

A zatím skutečně málokdo se umí velmi dobře chránit, nebo zpět očistit, aby mohl říci, že mu tyto vlivy vůbec nevadí.

Žijeme zde v tomto světě a zcela se všem vlivům nevyhneme.
Mnohým ale můžeme!!! A bude nám podstatně líp!
Tyto informace a zkušenosti budeme doplňovat abychom varovali každého,
kdo to myslí se svým "růstem" a zdravím vážněji.

Pozor na symboly a znaky mnohých známých firem...

Svalový test životní energie

Jak zjistit dobrá a špatná místa - test svalů

Každý člověk má své oblíbené místo. Na pohovce v obývacím pokoji, pod pergolou na zahradě, u krbu nebo třeba u dvou velkých dubů v lese. Existuje také opak: stůl v restauraci, kam si nikdo nechce jít sednout, místa v kanceláři kde se člověk špatně soustředí, nebo les, který vůbec neláká k procházce.

Proč je tomu tak? Proč se člověk cítí někde velmi dobře a někde je mu nepříjemně? Souvisí to především s kvalitou a množstvím přítomné energie v prostoru.

Oblíbeným a rychlým testem vyzařování a působení energií je test svalů.

Jak na to?

Pravou rukou se paží chytíme testovaného stromu, levou ruku natahneme vlevo. Druhý člověk se nám po napočítání do tří pokusí dvěma prsty levou ruku sklopit - tlačit dolů a my se budeme snažit mu vzdorovat zatím co pravá ruka se drží stromu. Pamatujeme si svoji sílu v levé ruce. Potom se chytíme třeba plotu, nebo ničeho a opět opakujeme testování a snahu vzdorovat levou rukou. Zjistíme nejspíše, že strom nám skrze pravou ruku poskytoval energii - sílu, a tak se nám dařilo vzdorovat lépe, než když jsme strom nedrželi.

Tímto testováním lze také vyhodnotit - ukázat si, jakou povahu energie mají například zářiče jako křesťanský kříž (velice oslabuje protože rozděluje energie), mobil (velmi oslabuje byť jej jen držíme a nevoláme), nebo symboly namalované na papír - ten pak zmačkáme, uchopíme a rozdíly jsou také velmi jasně znát (např. napsané číslo 666 velmi oslabuje, byť je papír pak zmuchlaný do ruky); lze zkoušet energii kamenů, vyhodnocovat jejich nabíjení atd. Svalovým testem vlastně vyhodnocujeme, kolik mají předměty životní (život podporující) energie.

Jak to funguje?

Lidským tělem procházejí meridiány, jimiž proudí životní energie. Každý meridián souvisí s některým svalem a orgánem v těle. V ruce máme čakru, jež lze přirovnat k velkému a velice složitému akupunkturnímu bodu. Je spojena s meridiány v těle a jeden z nich prochází svalem na rameni,který se stará o to, abychom mohli paži zvedat a napínat. Sval je silný, pokud meridiánem proudí hodně životní energie a slabý, pokud proudí málo životní energie. Některé předměty nám životní energie dodávají a některé ubírají. Svalovým testem to vyhodnotíte snadno a správně.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)