2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Meditace s využitím tvarové energie

Příprava k meditaci:

Postarejte se, aby vás nic a nikdo během meditace nerušil. Ani pocity chladna, proto si připravte i nějakou přikrývku.

Pak si pohodlně sedněte, nejlépe do lotosového (tureckého) posedu pod meditační pyramidu (nebo v chrámu a jiném místě, kde se cítíte obzvláště dobře. A na měkkou podušku, polštářek, samozřejmě :)

Nejlépe se daří meditovat, nejsme-li přejedení, v pohodlném oblečení bez hodinek a přívěsků. Meditace podporuje ve vašem organismu proudění energií, mohou při tom nastat určité reakce, zadržované energie (tzv. bloky) se mohou uvolnit a potlačované pocity vstoupit do vašeho vědomí. Je dobré vše akceptovat a nic z toho nepotlačovat.

Vy sami se staňte pouhými pozorovateli a během této "cesty" sami nemusíte dělat nic. Pozorujte jak vaše myšlenky plynou, přicházejí a zase odcházejí, aniž byste analyzovali. Pozorujte i svůj vlastní dech. Ten vám pomůže nechat odplout všechny přebytečné myšlenky a uvést se do relaxovaného stavu.

Zavřete oči a jenom vnímejte a pozorujte nádech a zrovnatak prociťujte pak výdech. A znova nádech... Pozvolně se prodlužují i mezery mezi nádechy a výdechy, a s nimi více a více klesáte do relaxovaného stavu příjemného klidu a vnitřního míru...

Vhodná je v domácím prostředí i tlumená hudba, jemná vůně hořící tyčinky nebo aromalampy stejně jako vibrace drahokamů. To vše prohloubí zážitek z meditace.

V prostředí jeskyně, její dokonalé tmy, při kapání vody z krápníků a dýchání čistého vzduchu s 99% vlhkostí, získáme ještě zajímavější zážitky. Zde lze využít silné zemské energie a řízenou meditací se uzemnit nebo naopak nasát s nádechy tuto energii a přijímat ji při dlouhém plynulém nádechu jako očišťující světlo a nechat ji stoupat od nohou až k temeni hlavy. Lze se i čistit a s výdechem posílat vše negativní a špatné (včetně představy nemocných a odumřelých buněk) do země, skály pod nohama. Toto vše jde ještě umocnit a řídit léčivým zvukem tibetských misek, do hlubších stavů meditace a rozšířeného vnímání nám dopomůže i technika šamanů, tedy pravidelný pomalý rytmus zvuku bubnu.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)