2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Nilský kříž

Nilský kříž, neboli Anch, symbol života, Scarabeus, žezlo a palice faraona, znázorňující v představě i rozpaženého člověka s aurou okolo hlavy, je znám již odpradávna svým záhadným působením a lze říci - veskrze léčebným.

Chrámové malby božstev držících v rukou nasměrované nilské kříže u některých vstupů do hrobek nás upozorňují na velmi dávné využívání schopností koncentrované energie tohoto zvláštního tvarového zářiče.

Spatříme je i na vyobrazeních kléru, na rukou egyptských faraonů a božstev.

Při velikosti na uchopení do dlaně, lze použít pro doplňování bioenergie. Pozor však na jeho dlouhé rameno, ze kterého je vyzařována silná záporná energie. Ta může spalovat, znehodnocovat, ale i zabíjet (což je léčiteli využíváno při léčení nemocí bakteriálních původů). Ezoterici jsou toho názoru, že energie vysílaná nilským křížem může být i programovaná, s adresným účinkem.

O co zajímavější a záhadnější je pro nás hledání a seznamování se s energiemi a jejich působením... Poznávání neuvěřitelných schopností, uložených v každém z nás, a učit se s nimi správně zacházet a využívat je pro dobro své i svého okolí v každodenním životě, nám může vhodně nahradit všechny zbytečné požírače času.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)