2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Exorcismus - Může se nás týkat posedlost zlým duchem?

Posedlostí může trpět kdokoli nehledě na víru, vyznání, a stejně tak exorcista může vyjímat zlého ducha z jakékoli osoby. Příčinou posedlosti může být zlé přání nebo nějaký magický úkon, prokletí, opakovaná těžká provinění, návštěva nebezpečných míst u mágů, kartářů, prostitutek, sexuální delikty, spiritistické sedánky a úkony, okultismus, čtení z ruky, automatické psaní, a samozřejmě nejzávažnější – různé smlouvy u satanistů. Případů posedlosti a potřeba pomoci velice narůstá, i církve proto podnikají kroky k pomoci exorcistům. Někteří italští exorcisté denně hovoří se stovkami duchy postižených lidí, kteří zažívají veliké psychické i zdravotní trápení a pomoc exorcistů sami vyhledávají jako poslední naději.

Tyto záležitosti nelze brát na lehkou váhu, nejsou naštěstí tolik časté, ikdyž většinou se o takových případech veřejnost nedozvídá. Často nejen, že jde o poškozování majetku, ale také psychiky posedlého a jeho okolí, nepochopení, odsuzování, a to i mnohými psychiatry a muži církví.

Podobnými jevy se zabýváme a pro povědomí široké veřejnosti hodláme postupně přidávat informace a materiály o těchto různých jevech na naše stránky.

Seznam článků...


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)