2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Bobrová a Strašice
- podobné jevy, podobné příčiny

Text & foto: Kamil Pokorný, březen 2006, listopad 2009


24. března 2006 se objevil v několika TV novinách dokument o utrpení rodiny Svobodových ve vesnici Bobrová na Žďársku. Neváhali jsme a do Bobrové se rozjeli zjistit příčinu a pomoci.


11/2009 - na žádost rodiny Svobodových jsme naše pořízené fotografie i veškerý popis situace a dění stáhli, protože už jen to, že tyto informace mezi jinými událostmi na našem webu jsou, přivádějí stále další nežádoucí hosty, kteří byť upřímnými dotazy samozřejmě obtěžují. O různých arogantních médiích ani nemluvě.

Nyní aktuální případ ve Strašicích na Rokycansku je podobného charakteru a důvodu jako tehdy události v Bobrové, což ale samozřejmě běžné přístroje na bludné proudy neodhalí. Experti Českého tekomunikačního úřadu několik hodin měřili, měřilo se také podloží kolem domu, ale nenaměřilo se opakovaně nic, co by vedlo k pochopení důvodu již přes měsíc trvajících paranormálních jevů. V domě praská sklo, tu a tam vzplanou zásuvky, ikdyž dům je zcela odpojen od energie vně objektu. Důvod je totiž jiné podstaty, než kterou hledají měřiči s přístroji. O pomoc našeho sdružení zatím ve Strašicích nemají zájem, byla nabídnuta na základě úspěchu před třemi lety v Bobrové, kde je již dosud klid.

Více o domu ve Strašicích: http://www.ceskenoviny.cz a další, viz vyhledavače.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)