2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Brno - Husovice, projevy v doměText: Kamil Pokorný, leden 2007
Foto: Kamil Pokorný a Chosse, léto 2006

(Konkrétní lokalizace neodsouhlasena a záměrně uvedeno se zpožděním, ale další jevy již nehlášeny)
Majiteli nejmenovaného domu v husovické čtvrti jsme byli počátkem léta 2006 kontaktováni, zda bychom přišli pomoci, zbavit se nepříjemných jevů v domě.

Protože nás tyto jevy zajímají, domluvili jsme si setkání. Nechali jsme si podrobně za přítomnosti majitelů domu a několika svědků popovídat a dosvědčit úkazy, které se zde občas dějí.

Mezi hlavní a opakované úkazy patří jev, kdy na člověka, který pro něco jde do zdejšího sklepa, náhle odněkud letí kus cihly, nebo jiný předmět a dotyčného provází nepříjemné pocity něčího pohledu "v zádech". Dotyční si s sebou chtěli raději do sklepů brát psa, který by snad ono "něco" vystrašil a vyhnal. Psi se sem však bránili s lidmi jít a se sklopenýma ušima couvali ke schodišti.

Další nepříjemné pocity a někdy zvukové projevy byly vnímány v několika místnostech v patře.

Rozhodli jsme se po návštěvě sklepů se nechat zavést až na půdu. Po vstupu do prostor půdy nás obemklo silné mražení a nepříjemné tísnivé pocity, virgule potvrzovala negativní energie a další věci a majitelka nám doplnila informaci, že na této půdě mělo kancelář za války německé gestapo a snad tu došlo k nějaké vraždě.

Spojili jsme si informace s detekovanými a vnímanými jevy a výpovědí svědků a rozhodli se zkusit zdejší prostory "vyčistit". Dali jsme se do toho hned, já průběh jako vždy detekoval virgulí, která odkývávala odcházející odváděné duše a nabíhající proces čištění zdejších energií.

Na místě jsme s přihlížejícími majiteli a dalšími osobami vnímali zlepšení subjektivně vnímaných pocitů a kontrolovali procentuální účinnost provedeného opatření (nebo rituálu, jak to chce kdo pojmenovat), které bylo shůry vyslyšeno a provedeno.

Ještě jsme kontrolovali jednotlivé místnosti v patře i přízemí a sklepení domu, shrnuli závěry a zajímali se o venkovní kryt. Půdorysně jsem kryt z povrchu dvora virgulí lokalizoval a pan majitel domu mi potvrdil, že to odpovídá nalezeným starým záznamům a že by bylo dobré, někdy tento prostor otevřít. Možná bychom byli překvapeni.


Záběry do navštívených prostor:

foto
Po vyslechnutí potíží s nepříjemnými jevy jsme začali detekovat ve sklepech, kde občas na zdejší osoby "najednou" letěl kus cihly, nebo jiný předmět, a psi tu nechtěli být.

foto
Na reakci virgule (směrem vzhůru) je vidět zachycená anomálie (přítomnost... řekněme astrálů), provázená mražením v zádech

foto
Měřím u výtahu, nic po nás naštěstí neletí:)

foto
Opět potvrzena reakce na mentální otázku.

foto
V těchto prostorách nepříjemné pocity sílí.

foto
Nejprve chceme projít a zmapovat všechny prostory a situaci, i pomocí virgule.

foto
Zazdívka v chodbě původní cesty do protileteckého krytu působí zvláštně a nabízí se vysvětlení související s tím, co se skrývá za touto zazdívkou, ale nechceme spekulovat.

foto
Pokračujeme od půdy, abychom zmapovali dům celý. Vcházíme, a opět sílí mražení a nepříjemné pocity.

foto
V tomto místě na půdě vnímáme silnou koncentraci a rozhodneme se celý objekt očistit od negativních energií a zdržujících se bytostí, počínaje tímto místem.

foto
Potom kontrolujeme místnosti v patře, kde měli dotyční rovněž své nepříjemné zážitky.

foto
Vyzařování prostor objektu po našem zásahu přechází postupně do pozitivna.

foto
Detekujeme pozůstatky krytu a jeho obsahu na dvoře za objektem.


Pokud jste zažili někde podobné jevy, informujte nás...


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)