2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Ostrava – nepříjemné jevy v bytě po kartářce

Kamil Pokorný
Paní V. z Ostravy nás požádala v dubnu roku 2006 o vyčištění bytu, aby ustaly nepříjemné děje, zvuky a pocity, i když se stěhují z onoho bytu pryč. Záleží jí na tom, aby nepříjemnosti ustaly a nepůsobily nadále i na nové majitele bytu. Napsala nám:


Dobrý den, s radostí jsem objevila vaše stránky, kde je spousta zajmavých věcí a těším se, až si je pročtu. Problematika geopatogenních zón mě zajímá už dlouho, vím o svojí citlivosti a vnímavosti.

Více mě k tomu přivedlo to, že jsme si před rokem koupili v Ostravě byt, ve kterém se nedá bydlet. Prostě silné zóny a strašidla. Zřejmě astrální bytosti a bloudící duše, podle léčitelky, která nám byt čistila.

Když jsem šla po historii našeho bytu, zjistila jsem, že zde bydlela známá kartářka, za kterou chodili různí lidé a prováděly se tady snad i nějaké magické záležitosti.

Stalo se mi, že jsem v našem bytě (po počátečním podezření) proměřovala vrbovou vidlicí pokoje a záření bylo tak silné, že jsem měla "husí kůži" na nohách ještě dlouho poté, a pak kdykoliv, když jsem do toho "špatného pokoje" jenom vkročila. Sprchovala jsem si nohy studenou vodou, ale pomohlo to jenom na chvilku. Třeba znáte lepší řešení, jak se ochránit.

Od prvního dne jsem cítila, že ten byt není v pořádku. Postupně divné zvuky, v noci dětské hlasy z rohu pokoje a podobně. Pak jsem dodatečně zjistila, že ta kartářka tady umřela, dlouho ji nemohli najít a měla postel tam, co my teď hlavy (v postelích). No, a jen o tom píšu, už mi zase brní celé tělo.

Za ten rok se nám tady stala spousta špatných věcí, včetně úmrtí našeho milovaného kocoura, infarktu mého muže, se kterým jsme se málem rozvedli, jak se tady hádáme! Situaci jsem začala řešit hned, když jsme se sem nastěhovali.

Teprve teď, skoro po roce, se nám podařilo koupit jiný byt a za měsíc bychom se měli přestěhovat. Velmi ráda využiju služby vaší společnosti. Já jsem na ty věci hodně citlivá. Potřebovala bych se s tím naučit zacházet. Někdy "brním" i v blízkosti určitých lidí a je mi to nepříjemné, protože s nimi třeba musím jednat. Hledala jsem na vašich stránkách nějakou formu ochrany. Zkoušela jsem různé věci, ale prostě brním a brním. A někdy musím i z určité místnosti odejít, jak je mi to nepříjemné. To mi nohy řídí samy.

Cítím, že je potřeba s tím něco udělat, i když se přestěhujeme.

Jednoznačně nejhorší je ložnice, tam nám v noci vyl i pes (jak mě probudily ty dětské hlasy z rohu pokoje). Ale celkově je ten byt špatný, pořád mám tendence odcházet někam pryč.

Ta ložnice je velmi špatná, zejména ta jedna stěna, jak jsem psala. Postele už máme jinak, ale jasně, že to moc nepomohlo. Alespoň si nemusím v noci sprchovat nohy, protože to brnění mě budilo a další nepříjemnosti.

Ta ložnice je místo, kde to začalo. Dneska v noci říkal syn, že ty rány slyšel z ložnice a já zase z předsíně. Před rokem zase šly z obýváku. Asi se to stěhuje…


Tolik z jejích mailů. V první fázi jsme požádali o detailní fotografie konkrétních míst, kde se něco dělo, k posouzení a pro pokus, vyřešit záležitost dálkově, pomocí napojení se právě přes konkrétní fotky na tato místa a působení na ně. Cítili jsme možnost, že tato varianta by mohla postačit.

Paní nám zaslala fotografie, některé předkládáme s jejím popisem:

foto
Předsíň je nepříjemná už taky. Odtamtud jsem ty rány slyšela.

foto
Ještě předsíň.

foto
Zde je dětský pokoj, odkud to syn v noci slyšel směrem k ložnici, to je stěna na další fotce:

foto
Stěna v ložnici sousedící s dětským pokojem

foto
Zde je celkový pohled na část ložnice a dětského s přechodem do předsíně, tam je podle mě asi problém taky. Üž se necítím dobře ani v té předsíni, kočka nám pravidelně čůrá na zem vlevo u venkovních dveří. A tam chodí i mňoukat.

foto
Z pravého rohu stěny ložnice, odkud je to foceno se ozývaly v noci ty dětské hlasy jako z tlampače.

foto
Zde jsou dveře do ložnice a když tam budete chvilku stát, začne mráz po těle. Podle mě je to ta hranice přelomu do nepříjemna. V té ložnici měla kartářka zřejmě ( podle svědectví paní, která byt kupovala před námi) "hlavní stan", kulatý stolek a u zdi postele do L.

foto
Nejhorší je ložnice, na fotce je stěna ložnice, u které jsme měli původně hlavy, ale nebylo možné tam vydržet.

fotofoto
Odtud z obýváku šly hlasy původně a slyšel je i syn...


Skutečně, povedlo se, stačilo působit do bytu dálkově s pomocí fotografií a v tomto bytě jevy ustaly, nejsou slyšet zvuky, nemrazí zde v zádech, ani kočka nemňouká do míst, kde předtím.

Podobných případů máme od okamžiku medializace více, ale velmi zvažujeme, které informace a fotografie na veřejné stránky pustíme. Ti, kdo tomu rozumějí, vědí proč. Nicméně, byla učiněna ochranná opatření.

Pokud vás sužují podobné pocity, jevy a potíže, řekněte nám o tom. Jednoduše využijte třeba okna pod tímto odstavcem ke snadnému napsání zprávy. Zabýváme se dokumentací, snažíme se jevy zaznamenat a nejlépe – přímo v aktivní podobě a okamžiku, což bývá zásadní potíž již z principu. Ale především, tyto jevy eliminujeme a jejich zdroj vyrušíme na astrální, psychosomatické a mentální úrovni s okamžitou kontrolou alternativními metodami a převrácením polarity z mínusového charakteru vytvoříme plusový a v místě, kde se odehrávaly negativní pocity a jevy, mají energie po zásahu plusový charakter (je-li dáno „shůry“, na což dbáme především). Více k principu prozatím neuvedeme, ještě to není podstatné.

Zpráva bude automaticky odeslána autorovi.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)