2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Neutralizace zón v bytě

Průzkum a neutralizace bytu je velmi komplikovaná. Než přistoupíme k průzkumu, musíme se seznámit s vnitřkem bytu a odstranit vše, co by mohlo mít vliv na výsledek práce kyvadla nebo proutku. Začneme například průzkum od televizoru, jehož obrazovka (kineskop) vyzařuje škodlivé záření, i když televizor není v provozu, ale zástrčka je zastrčena v elektrické zásuvce.

Odstranit škodlivé záření televizoru můžeme tak, že pod obrazovkou necháme talíř, nebo jinou nádobu s krystalickou solí anebo hroudu soli. Květiny: Častou pokojovou květinou jsou fíkusy, filodendrony a mnoho jiných, které ionizují vzduch a způsobují v bytě dusno, vyvolávají bolesti hlavy a špatný subjektivní stav. Bylo zjištěno, že fíkusy a filodendrony mají zvláštní vlastnost. Když je postavíme vedle televizoru, likvidují záření obrazovky a následně záření obrazovky má vliv na likvidaci vlivu doplňkových iontů, pocházejících z rostlin. Dochází jakoby ke vzájemné neutralizaci.

Ozdobou některých bytů jsou sbírky broušeného - krystalického skla. Každý takový krystal však rovněž vyzařuje nezdravě, a to hned ve vertikálním i horizontálním směru. Již tři takovéto krystalové nádoby mohou způsobit zamoření celého bytu zářením, pokud jsou méně, nebo více sestaveny do trojúhelníku. Je - li takových nádob více, pak mohou způsobit různá onemocnění bydlících. Ochrana je velmi jednoduchá, stačí do takových nádob něco vložit. Může to být ústřižek papíru, nějaký ovocný plod, čokoláda, zápalky, knoflík, mince, atd. A v broušených vázách musí být voda a přírodní, nebo umělé květiny. Za těchto podmínek škodlivé záření zaniká.

Mezi podstatné vlivy pak patří i poloha určitých koberců, které jsou schopny záření zadržovat. Také různé zásuvky v rozích a zákoutích místností, zejména ty s nářadím, hřebíkama atd jsou schopny záření směrovat a působit problémy. Protonalezneme ve starších materiálech rady, abychom se takovýchto všech činitelů zbavili ještě před vlastním měřením. Zvláště velké problémy může dělat svitek, oko drátu, které leží na dně skříně nebo na podlaze. Ale takovýto drát přestane zářit, pokud jej postavíme do svislé polohy. Proto každý svitek drátu, který máme v bytě nebo ve sklepě, prý musí být postavený a nesmí ležet na zemi. Problémy působí i konzervy, medaile z různých barevných kovů, ozdoby, šrouby, hřebíky, magnety, háky a různé kovové části. Velice silně může zářit například zavřený železný sud ve sklepě. Pak postačí položit na víko sudu dva železné pruty křížem, a škodlivé záření zmizí. Problém činí i panelové stěny, neboť v betonu jsou ocelové pruty, působící tzv. promítání...


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)