2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Odstínovat, nebo evakuovat?

Zkušenosti obecně ukazují, že GPZ se vyskytují ve více, než 90% bytů. Praktická možnost řešit ochranu člověka přemístěním nábytku je minimální. Naši předci to měli jednodušší. Měli "jen" zemské záření, proti kterému našli ochranu přirozenými prostředky. Pod nově vystavěné objekty kladli obyčejné kameny do rohů domu.

Rituál kladení kamenů pod rohy trval do té doby, dokud se polarizační účinky vložených kamenů nesynchronizovaly natolik, že v základech zavládl relativní bioindikační klid (nenastávala proutkařská reakce), tedy pokud se nezmenšilo dráždění pozadí na živé organismy. Ladění bylo založeno na otáčení jednotlivých kamenů okolo jejich osy, pokud se nedosáhl požadovaný efekt.

Ukázalo se, že kameny ležící na polích mohou být přirozenými zónami, snižujícími úroveň deformace elektromagnetického pole. Kamenité pole i přes překážky při jejich obdělávání patří obvykle mezi úrodné. Vysvětluje se to tím, že kamení, které překáží při obdělávání polí, pomáhá při růstu rostlin. Polní kámen vzhledem na své polarizační působení, kromě všeobecného použití, se používá například také při kvašení zelí, rajčat, hub, okurek. Kvašení je fermentační, nebo i dozrávající proces, který optimálně probíhá v homogenním elektromagnetickém poli. Potom právě polní kámen harmonizuje mikroklima a homogenizuje elektromagnetické pole. Skladování vína v podzemních sklepeních z kamenů okrouhláků je omnoho výhodnější, než ve sklepě z betonu. Takový sklep má obvykle i oblé klenby, což opět sloužilo k homogenizaci elektromagnetického pole (tehdy ještě přirozeného). Než ovládl svět cement, základním pojivem bylo vápno. Také přidávání vaječných skořápek mělo své opodstatnění. Skořápky obsahují vápník. Také použití mramoru, který obsahuje příměsi vápníku a dalších minerálů, mělo pozitivní vliv.

Jiným přirozeným stínidlem byla sláma, hlavně ovesná. Jak potvrzují i nynější zkušenosti, přirozenými clonami jsou také kůže zvířat a semena všeho druhu.

V současnosti se používají různé druhy stínidel na odstraňování negativních účinků GPZ. Lze je rozdělit vzhledem ke konstrukci na přirozená a umělá. Dle funkčnosti je lze rozdělit jako hráz a moderátor. Hráz má dostatečně silné vlastní elektromagnetické pole a emituje silné záření, které brání pronikání rušivého působení vlastní zóny. Druhý typ stínidla - moderátor - působí opačně. Využívá totiž svůj tvar na indukování energie, kterou vyrovnává výkon elektromagnetického pole přítomného v podobě nežádoucích zón. Pokud má být výkon takového stínidla stabilní,mělo by být umístěno mimo GPZ.

V současné době se setkáváme s různými druhy izolací a ochranných vrstev od alobalové fólie až po různé elektricko - psychotronická zařízení - depolarizátory. Bývají to aluminiové fólie, anti - fólie, hliníkový plech, měděné fólie, různé kovové mříže, spirály, mosazné a měděné 5 a 6 -úhelníky, magnetické hvězdice, magnetičtí ježkové, různé energetické dobíječe a tvary jako jantry, nomády, hexagramy, pentagramy, křesťanské a egyptské kříže, stále se používá sláma, kaštanové listí, včelí vosk, destičky na bázi tlačených spojů firmy Biosaner, Dar - zon, Depolar, Aura polár, Solenoidy, Eko plus, širokopásmové a velkoplošné rezonátory, a mnohé další.

Petr Telch, autor knihy Tajemství dračích žil, ze které rovněž tyto informace čerpáme, se pozastavuje nad různými "odborníky", kteří odstraňují zóny rukama tak, že je odkloní nebo zvednou. Nebo ruší zóny pomocí mentionového generátoru (mozku), tedy mentálně. Říká, že to jsou všechno "do nebes volající nesmysly". Rád bych k tomu dodal například případ, popisovaný ing. Trachtulcem. Poznal jistého kováře, který měl schopnost vidět auru a různé energie včetně patogenních zón. Schválně jej vzal s sebou k rodině, která měla v ložnici procházející úzkou, avšak negativně působící zónu přímo přes manželské postele. Tuto zónu postupně rozmělnil pomocí energetických symbolů, což onen kovář viděl "na vlastní oči", když se původně černý pruh mnohonásobně rozšířil, čímž ale podstatně přořídnul a zeslábla jeho negativně působící schopnost pod mez zdravotního nebezpečí...


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)