2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Zvláštní zóny a poltergeist

Proutkař se při své práci může setkat i s jinými fenomény. Mnoho míst, které se v paměti lidí zachovaly jako osudné, jako místa, kde se stalo neštěstí, je opředeno strašidelnými pověstmi. Také staré domy, zříceniny, ale i rozcestí bývají spojeny se zvláštními jevy. A setkáváme se s nimi i v panelových bytech.

Tyto jevy lze dělit do několika skupin. Nejčastěji se vyskytuje spontánní psychokineze (německý termín poltergeist je nejvýstižnější, doslova: klepající duch). Tento jev obsahuje podivuhodnou rozmanitost jevů a událostí: pohyby a destrukce předmětů v domácnosti, házení bláta a kamení, vydávání různých zvuků včetně teleportace - záhadného mizení a objevování se předmětů v uzavřených místnostech, zásuvkách a skříních. Jde o schopnost organismu využít vlastní (zatím nepoznané) energetické zdroje organismu nebo vnějšího prostředí na vykonání práce na dálku. Psychokineze má většinou spontánní charakter, vázaný na dlouhotrvající stresové stavy, obvykle v dětském nebo pubertálním věku.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)