2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Diagnostika pomocí rukou

Je nejjednodušší. Ruce jsou z celého lidského těla nejcitlivější, zejména střed dlaně a konečky prstů. Do rukou se při diagnostikování dostávají různé vjemy, jako teplo, proud tepla, sálání, mírný tlak, nebo chlad, studený vánek, nepříjemné vibrace, brnění, mravenčení atd.

Nehledě na to, zda nejsem levák, mohu používat levou i pravou ruku, případně obě, nebo ruce s mírně pokrčenými prsty dáme dlaněmi proti sobě na vzdálenost asi 30 cm. Dáme si myšlenkový příkaz na proudění mezi nimi, bez udání směru. V jedné ruce pak pocítíme tepleji a ve druhé jakoby vlnění, ochlazování atd. Ta, která cítila teplo, je lépe "příjmová" a diagnostická, druhá je pak "výdajová", tedy spíše terapeutická. Opět je to však spíše relativní, jogíni a další mohou oběma rukama "dávat", nebo oběma "brát, přijímat", a toto snadno řídit mentálním příkazem.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)