2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Každý je senzibil

Hlavní schopností proutkařů je citlivost, tedy sezibilita. Na různé typy vyzařování a proudění reagují VŠECHNY živé organismy a všichni lidé a všechna zvířata. Lidé tvrdící, že schopnosti proutkařů jsou darem od Boha, zapomínají dodat, že jde o dar celé přírodě, ne několika vyvolencům. Pocit tepla je odpověď našeho organismu na vyzařování energie (tepelné).

Reagence na různá vyzařování je běžnou (nejen lidskou) vlastností.

Běžná již ale není schopnost uvědomování si těchto reakcí našeho těla. Impulsy, které tělo vysílá do našeho vědomí, jsou tak jemné, že velká většina lidí není schopna tyto impulsy vnímat a rozpoznat, kvalifikovat a hodnotit. Jako pociťujeme teplo od určitého stupně vyzařování, tak si povšimneme a uvědomíme patogenní vyzařování až od určité síly. Například u trafostanice většina lidí může vnímat slabou nervozitu nebo jiné nepříjemné pocity.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)