2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Zlo zakódované v domě

A nebo také "Domy, které zabíjejí"...

V knize Roger da Lafforesta se uvádí:

Na místech, kde člověk žije, spí a pracuje, se začleňuje do jistého lidského společenství a také se vystavuje místnímu specifickému působení a pronikání sil co vystupují ze země, přichází z kosmu, vyzařují z materiálů, ze kterých je dům postaven, z linií, které vymyslel nezodpovědný architekt, z nábytku a doplňků, jejichž geometrické tvary vyzařují různě silné vlnění, z paměti zdí, které během dlouhých desítek let registrovaly dramatické nebo nepříjemné události... Tímto vším se dům stává rezonanční klecí, ve které je obyvatel hračkou mnohých sil.

Paměť stěn je schopna obnovit nashromážděné emoce v podobě vyzařování v mikrovlnné oblasti,které mohou působit blahodárně, nebo zhoubně podle povahy zapsaných vibrací. Na všech těchto místech může zůstat informace,vytvořená také negativní emocí umírajícího. Negativní informace mohou v domech vznikat i "magnetickými" praktikami, jako prokletím, uhranutím, a tyto informace nezmizí časem samovolně. Mohou být různé intenzity a negativně se projevovat na zdraví obyvatel zhoršováním, chronizováním a hlavně zvýšenou frekvencí sebevražd a nepochopitelných úrazů. Mohou však být i různé zvuky, zápachy, světelné jevy, noční můry, náhlé pocity strachu a podobně.

Takováto působení nejsou zaměřena (kromě kletby) na určitou osobu, jenom se váží na ono místo. Toto má i energetickou složku a lze tedy senzibilně detekovat. Pomoc je možná - nejlépe je zjistit možný zdroj podle pamětníků, místních kronik, a podle jevu někdy stačí vysvěcení domu, někdy je nutné udělat něco pro původce, např. nechat odsloužit zádušní mši, nebo udělat hradbu. Toto vše lze řešit i alternativními přístupy a to vše jsou cílené zásahy do energoinformačního pole, kde se rozhodně nedoporučuje amatérský přístup a řešení.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)