2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Jak funguje virgule?

Bylo sledováno téměř tisíc proutkařů a přes jejich domělou samovolnost nebylo ani u jednoho pozorováno, že by se mu virgule pohnula bez pomoci svalů. Proutkař pohyb nevnímá, činí jej podvědomě, což je důležité. V každém případě tedy s virgulí hýbe proutkař.

Každá virgule umožňuje určité jednoduché pohyby, které si musíme natrénovat, abychom je pak činili bez přemýšlení a samovolně. Některé virgule umožňují více pohybů, je třeba se naučit hlavně ty, které budeme používat. Tréninkem vytvoříme v mozku jednoduché spojení, program pro pohyb ruky s virgulí.

Je to velice důležité stadium tvorby podmíněného reflexu, bez něj by se mozek nemohl potřebně uvolnit pro další práci.

Mentální dotaz

Mentální dotaz je dotaz vytvořený myšlenkou, tedy kladený "v duchu" neboli ne nahlas. Klademe jednoduchou otázku a virgule v našich rukou odpovídá (tedy naše podvědomí prostřednictvím svalů a virgule).

Bývá ze začátku vhodné, trénovat se zavřenýma očima a vnímat pohyby virgule citem v rukou. Především je nutno se uvolnit, a to i ve smyslu kladené otázky, abychom sami nechtěli odpověď ovlivnit svojí úvahou, odhadem nebo přáním. K uvolňování pomáhá meditace, cvičení těla, jóga, příjemná hudba, ticho, a také "nervový" čaj. Za velmi nevhodné se považuje předem jíst. Odkrvuje se tím totiž mozek a krev se dostává do zažívacího traktu.

Je možné, že časem poznáme, že vysoký stupeň soustředění, potřebný pro tuto činnost, nám brání jíst velké a těžko stravitelné porce jídla.

Soustředěný mozek svojí velkou spotřebou krve nedovolí potřebné prokrvení trávícího systému a ani neuvolní vegetativní nervový systém pro trávící procesy. Výsledkem bude nadměrná plynatost, pocházející z kvasící neztrávené potravy. Po ukončení a uvolnění obvykle nastávají vyprazdňovací stahy.

Jak hledat zóny

Jakmile vejdeme do patogenní zóny, vyznačíme si její okraje. Obvykle se jedná o pruh nebo ovál. Obcházíme celou hranici zóny a zakreslíme ji. Zde bych doplnil, že zóny se nevyskytují nutně v prostoru kolmém od země. Neplatí to, že pokud má zónu paní bydlící v přízemí domu třeba v koupelně, že ji tam má i paní bydlící nad ní, protože je například podstatný typ zdroje patogenní zóny, a jeho úhel vyzařování nebo procházení. Pokud teče za domem potok, nebo silný pramen v zemi, bude do domu promítat své infrazvukové vibrace ze šikma. Na toto je vhodné myslet kvůli přesné detekci a vyhodnocení průběhu zón v domě. Také z toho vyplývá, a naše praxe potvrdila, že měřit zóny nad postelí má smysl nejlépe přímo v místech kde skutečně člověk v noci leží a ne metr nad polštářem. Stává se, že bývá umístěna postel nevhodně u elektrické zásuvky síťového napětí a tato zásuvka do našeho těla po celé noci neúnavně vyzařuje své nežádoucí vibrující elektrické pole. Při měření pak hraje podstatnou roli rozdíl, kdyby byla zásuvka přímo ve výšce polštáře a třeba přímo za ním, a my měřili až metr nad polštářem. Získali bychom pravděpodobně značně zkreslené informace.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)