2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Patogenní zóny detekují zvířata

Stavba domu na zdravém místě

Moderní způsob života vede k výbavě předměty, které jsou zdroji patogenních zón. Největším zdrojem je náš dům. Ano, místo, pro odpočinek, regeneraci a zázemí před všemi potížemi. Zda stojí na dobrém místě, dříve lidé řešili citem a pomocí jatečních zvířat chovaných na pozemku, kde byla stavba plánována.

Z konzistence a vzhledu jater se určovalo, zda je místo dobré. Játra jsou nejpostižitelnějším orgánem, díky jejich funkci likvidovat odpadky organismu, navíc barevně vhodně disponovaná.

Byla - li játra v pořádku u všech zvířat, mohlo se započít se stavbou sídla rodiny.

Každá postavená budova spolu se zemskou kůrou horizontálně vibruje. Projeví se to v oblastech stlačování vzduchu stěnami místností. Podle modulu pružnosti a setrvačnosti se naše budova v infrazvukovém vlnění zemské kůry vlní také.

Ani přes veškerou snahu se nám nepodaří infrazvuku úplně uniknout. Mnohé totiž záleží na konstrukci domu a tvaru stěn. Hrubě zarovnané stěny starších příbytků s neodborně nahozenou omítkou lépe infrazvuk rozptylují i pohlcují. Podobně nám pomohou koberce na zdech, gobelíny.

Pes jako indikátor

Tam, kde si pes lehl ke spaní, se určilo místo pro postele. Pes vrčí při nevůli a podrážděnosti, dráždí ho i cizí vrčení a nemůže spát tam, kde jej dráždí infrazvuk. Pes má velmi dobře vyvinutý sluch a silně se řídí vegetativním nervstvem. Slyší nejen nižší frekvence, ale vnímá přesně i podprahové dráždění.

Kočka

Kočka je naprogramována jinak než pes. Je - li jí dobře, přede. Vibrací "záklopky" v dutině ústní při dýchání vytváří tón, podobný infrazvuku, který ji celou "rozvibrovává". Je jí to příjemné. Ráda vyhledává místa, která jí tento zvuk připomínají. Tedy infrazvukové patogenní zóny. Proto tam, kde odpočívá kočka, raději uděláme neobývaný kout, nebo technickou místnost.

Včely

I včely mívají větší snůšku v infrazvukových patogenních zónách, protože infrazvuk je nenechá odpočívat a udržuje je ve větší aktivitě. Infrazvukové šumy jim znějí jako jejich vlastní zvuk, který vydávají křídly v době jejich denní aktivity a snůšky. Vhodné je toto využít a úly umístit do vhodných patogenních zón.

Mravenci

Mravencům, jako kočkám, je dobře v infrazvukových patogenních zónách, neboť mravenci produkují také vlastní zvuk podobný infrazvuku. Proto se využívalo pro diagnostiku i mravenišť. Pokud se lesní mravenci neodstěhovali z míst, kam byli přemístěni, bude nutné udělat ložnici jinde.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)