2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Působení podzemních vodních toků a bludných proudů

Nad podzemními toky vznikají měřitelné anomálie: magnetické, zvýšená vodivost půdy a vzduchu, vznikají změny akustiky, nastává zvýšení silového pole ultrakrátkých vln a stoupá intenzita infračerveného záření. Ruští badatelé zjistili, že nad podzemními vodními toky vznikají centimetrové vlny, které způsobují nejrůznější zdravotní problémy.

Ze zdravotního hlediska je vliv tekoucích spodních vod dost význačný a může způsobit:

Vliv kombinací záření způsobuje onemocnění srdeční a cévní, zažívací a trávicí soustavy, jater a oslabení obranyschopnosti organismu, onemocnění kloubů, revma, nemoci páteře, alergie, poškození ledvin, plodu u těhotných žen, předčasný porod, nádorová onemocnění, neklidný spánek,.hororové sny, pocity proudění elektřiny od hlavy k patám a další nemoci.

U podzemních vodních toků často existují putující (bludné) proudy, které vnikají například kolejemi do půdy. Když je nad podzemním vodním tokem vybudovaný obytný dům ze železobetonu nebo s armovanými základy a podlahami, dochází k tomu, že putující proudy vnikají do železných konstrukcí vodním nebo plynovým vedením. Dochází tak k poškození zdraví, které má hodně podobného s nemocemi souvisejícími s vlivem počasí.. V ocelových a železobetonových stavbách se snižuje elektrické pole vzduchu, což zvyšuje nemocnost a vznikají často epidemie.

Tyto nízkofrekvenční střídavé "bludné" proudy vedou z netěsného podloží tramvajových a železničních elektrifikovaných tratí a nalézají si cestu do obytných staveb podzemními vodními toky. Nad proudy podzemních vodních toků se často objevují v betonových zdech trhliny (! tedy dosti silný vliv...). Ve starých bytech se na takto aktivních místech objevují na stěnách vlhké obrazce, tvoří se povlaky plísní, dřevěné obložení se odtrhává a kroutí, rychle se kazí potraviny a nápoje kysnou. Nad těmito zónami je obyčejně v obytných částech o 1 - 3 stupně nižší teplota než v místnostech "zdravých" bez průběhu zón. To vede k vyrovnávání teplot průvanem. Na železných mřížích a drátěných plotech dochází nad dráždivými zónami k silnému rosení a rezivění.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)