2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Dračí žíly úvodem a v praxi

Proutkařství - jev, který se vine lidskou historií už několik tisíciletí, se stále rozvíjí. Nezahrnuje jen vyhledávání spodních vod, ale zabývá se určováním nerostných ložisek při geologickém průzkumu, hledáním podzemních kabelů, závalů v dolech, archeologických vykopávek i podzemních dutin. A hlavně - určováním různých anomálních - geopatogenních zón, které, jak se zjistilo, mají škodlivý vliv nejen na člověka, na živočichy a na rostliny, ale dokonce i na technické přístroje.

Na vzniku geopatogenních zón se podílí celá řada od sebe se lišících fyzikálních polí, měli by se touto problematikou zabývat geofyzici, hydrogeologové, hygienici, lékaři - biofyzici, i archeologové.

Staří Číňané se domnívali, že geopatogenní zóny jsou sídly podzemních démonů - draků, a dali těmto místům název "Dračí žíly". Jak dokazují mnohé písemné zmínky, geopatogenní zóny (dále GPZ) znali kromě Číny i v Egyptě a Římě. V Evropě popsal proutkařství jako první Plinius (23 - 78 n.l.).

Ve středověku se významné světské i církevní stavby zakládaly na místech, kde nebyla podzemní voda. Kostely, kláštery a zámky stavěli tak, aby jejich zdi vedly v linii pásů GPZ (proto tolik nepravých úhlů a kosočtvercových místností). Na aluviálních naplaveninách a močálech se vůbec nestavělo.

Z těchto období se také traduje, že lůžko v nově vybudovaném domě je vhodné umístiti tam, kde si lehne pes. Pes se negativním zónám vyhýbá a neležel by v nich. Neplatí to ale vždy u šlechtěných psů, dnes tolik rozšířených. Ti ztratili křížením prastaré instinkty.

Kočka je labužnice naopak v negativních zónách a ráda vyhledává infrazvukové GPZ, protože když přede, vibrací záklopky v ústní dutině vytváří podobný tón infrazvuku, který jí rozechvívá a je jí to příjemné. Proto je vhodné v místech, která kočka vyhledává, neobývané a technické místnosti.

Dráždivé GPZ vyhovují také dalším zvířatům, která je vyhledávají: včely, mravenci, komáři, vosy, sršni, termiti a mouchy všeho druhu. Z ptáků jsou to straky. Z rostlin houby a lišejníky, kopřiva, bodlák, ze zeleniny: cibule, celer, fazole, rajčata. Ze stromů na těchto místech dobře rostou duby a ořechy. Často rostou přímo nad křížením vodních žil a jsou proto nejčastějším cílem blesku. U mnoha stromů vysázených nad vodními žilami se často vyskytuje rakovina, tyto stromy málo plodí a rychle vysychají.

Mnohé tyto informace uvádíme podobně i v jiných sekcích těchto stránek, často však v jiném úhlu pohledu a není omylem, že něco málo se tu bude opakovat. Opakovaným čtením se navíc ony myšlenky lépe pochopí a vstřebají a je dost možné, že nemá náhodný čtenář našich stránek čas pročítat všechny části a podstatné informace by mu mohly uniknout.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)