Rušení nebo stínění PZ
Jen praktickými zkušenostmi lze nejlépe vyhodnotit současná záplava nejrůznějších rad a zařízení pro zrušení nebo odklonění a stínění patogenních zón. Skutečná účinnost je podmíněna řadou nejrůznějších podmínek. Způsoby lze rozdělit do tří skupin:
- zrušení nebo omezení pobytu na patogenní zóně
- přirozené prostředky pro rušení nebo stínění PZ
- umělé prostředky pro rušení nebo stínění PZ
Nejčastěji jsou nádorovými nemocemi postihovány osoby bydlící u menších vodních toků, u rybníků, v blízkosti močálů, bažin a nad geopatogenními zónami. Zde netřeba rozvádět škodlivost do jednotlivých oblastí, protože negativní vliv PZ na člověka je obecný a zhoršuje stav jakéhokoli organismu, nejen lidského.
Při určitém typu PZ (většinou to bývají geologické zlomy s magnetickou anomálií) se na hranici PZ vyskytují menší kladné zóny, stimulující organismus neobyčejně příznivě a pozitivně a je třeba jich využít. Z hlediska detekce jde o jakýsi slepý prostor ve stínu zlomu.
Prostředky přirozeného charakteru pro rušení a stínění PZ bývají rozhodně lepší, než umělé. PZ a její působení je ovlivňováno elektromagnetickým polem stíniče. Jako přirozených stíničů se používá sláma, vápno, směsi různých kamínků a písků, zvířecí produkty jako krev, kosti, slupky vajec, speciální hlíny jako kaolin, ve zdech nesourodě umístěné kameny žílové nebo křemencové. Podle starých zkušeností mnohdy stačí úplně jednoduché opatření jako například umístění posekaného javorového špalku pod postel.
Uměle vyrobených tlumičů je značné množství, často jde o čtverec měděného plechu nebo fólie, lepší je kombinace měděných a zinkových, nebo pozinkovaných plechů o libovolné tloušťce a rozměrech 10 x 10 cm, uložených střídavě na sebe. Někdy je navrhováno uzemnění těchto plechů, vyýznam je však relativní, je předmětem dohadů stejně jako sám princip plíšků.
Typ stíniče - moderátor - působí opačně. Využívá svého tvaru k indukování energie, kterou vyrovnává narušené elektromagnetické pole.
Kovové stíniče ztrácejí po dnech až letech funkčnost, pak je třeba je nahradit a nebo vyžíhat. Jako stínič lze dobře použít i tvarový zářič ve tvaru fí. Dobré zkušenosti jsou i s odrazovými stíniči, což je zrcadlo uložené odrazovou plochou nahoru ve vaničce z umělé hmoty, ke stropu přímo nad postel.
Funkce přirozených stíničů je sice méně razantní, ale trvanlivější. U umělých je funkce silnější ale nestabilní.
Biolokátory jsou předměty mající vlastní zdroj záření a působí na biopole člověka. Uzavřené kovové náramky, náušnice, náhrdelníky, řetízky, prsteny, mají na organismus celkem malý vliv. Kožené náramky mají schopnost odfiltrovávat negativní vlnění, nepříznivou rezonanci, a tím chránit vlastní biopole.
Jako každý filtr, mají určitou jímavost, přibližně dva měsíce. Potom by se kožené předměty měly spálit, protože se nedají "očistit" ohněm nebo vyžíhat, a místo, kde byl nošen, se musí dobře očistit také.
Mnohému nezasvěcenému se může spalování zdát směšné, ale má racionální základ. Každá látka vysílá určité záření a toto záření pochopitelně přejde na každou organickou látku, ale hlavně na živou tkáň, která pak sama ono záření začne vysílat.
ZPĚT o stránku
Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022
Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)