2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Ulice Česká

Ulice Česká v Brně, dříve nazývána Rudolfská, Nová, Přední Veselá, Josefská i Weissova, se nachází v oblasti rovněž strategicky v minulosti důležité oblasti. Českou ulici přibližně poblíž rozpadajícího se domu č. 10, kolmo protíná podzemní chodba, kterou jsme zachytili již za ulicí Veselou ve směru na Špilberk, na parkovišti pod ulicí Husovou se pravděpodobně napojuje na širší detekovanou studnu.

V ulici Česká jsou v mnohých domech nestálá biopole a energetické proudy, hlouběji pod ulicí je vodní režim, který patří mezi nejpodstatnější zdroje patogenních zón a anomálií v této oblasti. Ve sklepení domu, který se nám rovněž podařilo navštívit, měli původní dávní obyvatelé vyhloubeny studny, hned dvě.

Obě studny mají stále vodu, a jedna má i čerpací jednotku s plovákovým automatickým ovládáním. Je to zde nutné, často se stalo, že hladina vystoupila přes okraj studny a voda zatápěla zdejší stará klenutá sklepení, mimochodem prostorově velice rozsáhlá.

foto

foto

foto

foto


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)