2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Podzemí Starého Brna - Úvoz

Někteří členové se zaměřují na domlouvání průzkumných akcí, někteří neváhají denně slídit po zapomenutých, zarostlých a zasypaných vstupech do podzemí.

Na této stránce pro vaši představu přináším několik záběrů ze zatím opomíjené nebo spíše odsouvané oblasti Brna - Brna Starého, co se preference průzkumů týče.

Staré Brno = nedotčená pokladnice rozmanitého podzemí!

Pod hradem Špilberk se nachází jedna z nejstarších částí města Brna, kam patří Mendlovo náměstí a široká okolní oblast. Aleš Svoboda, jeden z předních znalců brněnského podzemí, naznačil ve své druhé knize o brněnském podzemí, že pod Mendlovým náměstím se skrývá mnoho sklepů a jiných prostor. Četné prostory zde zatím detekujeme pomocí virgule a některé se shodují s detekovanými nálezy známého senzibila Oldřicha Hradila.

Překvapující podzemí co do rozsahu, nebo objemu, objevil kolega Radek Soudek nedaleko nad Mendlovým náměstím. Potvrzuje původní obchodní a pěstitelské zaměření těchto částí Brna. Další obří sklepy na skladování vína! Posuďte sami. Zatím vás jen namlsáme, na oficiální prezentaci a místopis prostor nejsme oficiálně domluveni.

Několik záměrně nekvalitních záběrů:

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

Chceme zde vybídnout a požádat laskavě každého, kdo by o zdejším podzemí cokoli věděl a nebo si pamatoval, aby nás informoval, pomůže tak i plánovanému průzkumu zdejšího podzemí a ušetřené peníze za zbytečné sondy se účelněji využijí pro sanaci a záchranu zdejšího historického podzemí. Děkujeme.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)