2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Brněnské podzemí stále překvapuje:
Odkryté skalní lednice ulice ÚvozText a foto pro Agartu: Michal Doležel, červen 2006
Každý, kdo v poslední době projížděl po ulici Úvoz, si mohl povšimnout na parcele bývalého domu č. 20 stavební činnosti, která zde nyní probíhá. Při těchto stavebních pracích zde byly odkryty části bývalého domu spolu s jeho podzemními částmi.


Již z ulice jsou krásně vidět tři cihelné klenby vedle sebe, které vedou do úpatí Špilberského kopce. Při bližším průzkumu zjistíte, že se jedná o tři menší skalní sklepy.

Na první pohled je zřejmé, že všechny tři sklepy sloužily jako lednice, což dokazují i dochované skoby a háky. Sklepy byly hrubě tesány do skalního masivu a v místech jejich vstupů byly opatřeny cihelnou klenbou. Nad těmito sklepy se nachází část původní zástavby, bohužel však značně zničená.

Celý tento objekt včetně těchto podzemních staveb však ustoupí nové bytové zástavbě, a tak si každý, kdo chce toto krásné podzemí naposledy spatřit, musí rychle pospíšit.


foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto


Kontaktujte nás, pokud se někde odkryje staré sklepení, klenby v propadu či zdi, pokud víte o chodbách a nebo pamatujete na schovávání se v krytech, na oplátku provedeme zajímavým podzemím. Děkujeme.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)