2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Brněnský podzemní okruh pro veřejnost
- v nedohlednu

Kamil Pokorný

Je březen 2006 a sklepní labyrinty, sousedící těsně vedle sebe, dělníci propojují vyzdívanými štolami. Když jsem měl možnost shlédnout, v jaké fázi jsou stavební práce, byl jsem smutný. Běžní brňáci aby se na konečně zpřístupněné podzemí pro veřejnost ještě načekali!

Několik úseků je velmi pěkně vyzděno a upraveno, ale zbytek ani zdaleka, natož nějaká další vnitřní výbava. Spíše ještě teprve chybí propojit několik úseků.

Mám smutný pocit, že brněnský magistrát naprosto nezajímá, že letošní turistickou sezonu ještě nezíská zajímavou finanční částku z této podzemní atrakce. Kdyby tomu bylo naopak, byly by vidět stavební práce a úpravy na většině úsecích. Holt někde je zakopaný pes, někdo sedí na penězích a brňáci a ostatní, máte smůlu... Rovněž tak v případě Svatojakubské kostnice.

Ale přátelé, nezoufejte, je tu naše brněnská společnost Agartha. Pokud chcete vidět zajímavé podzemí, máme nasmlouváno několik podzemních prostor s majiteli a za rozumný finanční dar se jistě domluvíme na zajímavé exkurzi více prostor s výkladem (Volejte mi: 608/400550).
Jsme nezisková společnost bez jakýchkoli dotací a pro náš průzkum a další aktivity jsme nuceni o získání darů takto poprosit.

Několik aktuálních záběrů do stále dokončovaného labyrintu pod Zelným trhem:

foto

foto

fotofoto

foto

fotofoto

fotofoto

fotofoto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

fotofoto

foto

foto

foto


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)