2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:
Kryt CO Plzeň – Skvrňany

Text a foto: "Sub Secreto Plzeň" poskytl společnosti Agartha ke zveřejněníKryt se nachází v Plzni pod sídlištěm Skvrňany, kousek od soukromé základní školy. Ani nebylo těžké se do krytu dostat. Betonová stěna s pancéřovými dveřmi v menší stráni byla krásně viditelná a dveře byly otevřené – to je, jako by nám kryt říkal „vítejte u nás!“. Za dveřmi se nacházela stolička, na které leželo pár odřezaných starých zámků.

foto
Otevřený vchod - překvapí nás někdo uvnitř?!!

Fascinováni cihlovou chodbou jsme pomalu postupovali dál, po levé straně se nacházely dveře WC ženy, muži, ale za dveřmi se až na odpadní trubku nic nenacházelo. Napětí se stupňovalo a nám se zdálo, že chodba neubývá, až jsme narazili na dřevěné dveře. Zde chodba pokračovala doleva a hele…… ve tmě se vynořilo další překvapení, bedny s filtry na vzduch. Čím hlouběji jsme pokračovali, tím naše nadšení stoupalo. Další dveře. Bohužel zas jen prázdná místnůstka pro WC. Nad hlavami se nám táhla vzduchotechnika.

Pokračovali jsme dál, až jsme se dostali na rozcestí, kde stál stůl s nějakým nářadím, schéma a papír o provádění každotýdenních kontrol. Když jsme se vydali prozkoumat chodbu vpravo, objevili jsme hlavní jističe a elektroskříně celého krytu. Na konci cesta zatáčela vpravo s pár schody dolů, kde se nacházela místnost se vzduchovými filtry, čerpadlem vody a studnou, nad níž se nacházel nouzový východ. Vrátili jsme se zpět na rozcestí a dali se na druhou stranu. Zde nás čekal už jen nouzový východ a další vzduchotechnika.

Chvíli jsme si zde ještě vyhráli s foťákem a světlem a zas vyrazili ven.Několik záběrů:

foto

foto

foto
Původní vzduchotechnika

foto
A zase naše hrátky se světlem...
Děkujeme skupině "Sub Secreto Plzeň" za tuto reportáž a těšíme se na další.

 • Další nafocené a navštívené kryty

 • Pokud víte o starých úkrytech, rád bych si alespoň nafotil do sbírky.
  Volejte mi nebo napište: 608 400 550
  ZPĚT o stránku

  Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
  Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
  Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
  Badatelská společnost Agartha

  webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
  © 2002 - 2022

  Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)