2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Piktogramy v obilí na Znojemsku


Text a foto: Alena Horká © 2008


Fenoménem kruhů a obrazců v obilí se zabývají jak amatérští badatelé, tak vědci. Výzkum za mnohá léta pokročil nejen díky archivaci obrazců. Dokonce se podařilo vyčíst například v obrazci u Crabwoodu v Anglii binární kód a rozluštit z něj poselství lidem. Občas se objevují kruhy a obrazce v obilí i v naší zemi.foto
Obrazce v obilí u Hodonic 7/2008

V lokalitě obce Tasovice na Znojemsku se objevil před 21.7.2008 piktogram, složený ze čtyř znaků: čtverce, kruhu s čárou napříč, římskou 3 a hvězdou (ta ale připomíná znak a vlajku Velké Británie).

Na výzkumu jsem v obrazci byla 23.7.2008 ještě s paní Plíškovou, co se zabývá kruhy v obilí.

Pršelo, ale přesto jsme tam strávily 2 hodiny. Vyzařuje tam silná energie a piktogram je neuvěřitelně precizně provedený. A pak se stala zajímavá věc. Jak jsme s láskou přívětivě mluvily k tomu obrazci, že je krásný a dokonalý, tak se po chvilce objevila v piktogramu bílá mlhovina plazmatické energie a byla tam stále s námi a taky jsem ji zachytila na fotkách. Pak jsme ale změnily téma hovoru a bavily se o skepticích, že stejně jakýkoliv piktogram popřou a nazvou ho padělkem a vtom se rázem bílá mlhovina ztratila, zmizela. Pak mi dalo zase hodně práce, aby se za námi vrátila. A podařilo se... Jakmile jsme opět začaly k obrazci mluvit hezky a s láskou, tak se ta inteligentní, živá energie za námi vrátila a znovu jsem ji nafotila, dokonce nás záhadná mlhovina překrývá a jakoby zneviditelňuje.

Donesla jsem si svazek klásků z obrazce domů a ty silně vyzařují, brní mi v ruce.

Pořídila jsem několik záběrů i s mlhovinou:


foto
Detail obrazce v obilí

foto
Zachycená mlhovina v obrazci

foto
Alena kontroluje, zda nejsou stébla polámána


Uvažujeme, zda se na kruhy v obilí zaměřit více. Zatím se kruhy daří objíždět a dokumentovat naší kolegyni Aleně, děkujeme jí za tento příspěvek. Uvítáme vaše tipy nejen na kruhy ale na jakékoli záhady, divné události nebo podzemí.

V roce 2008 v nakladatelství Eminent vyšla kniha KRUHY V OBILÍ - Eckhard Weber. Rozhodně lze doporučit všem, kdo se o to zajímá, pro zajímavost i pro velmi přesné informace.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)