2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Rosice u Brna - podzemí pivovaru

Kamil Pokorný

Vždy nás potěší, když můžeme uvidět zajímavé podzemí. Jednou z kategorií, kde lze rozhodně zajímavé podzemí najít, bývají pivovary.

V pivovarech jsou velikánské až obří klenuté sklepy neodmyslitelné. U těch starších rozhodně. Často se jedná o skutečně rozměrné prostory vzájemně propojených sklepů a mnohdy i s navazujícími šachtami a menšími chodbami zhotovenými pro klimatizační a další účely.


Nafotil Honza Urbánek:

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

Potěšilo by nás, kdybychom mohli shlédnout i jiné podzemí pivovarů, již i zaniklých a zbořených. Často právě obrovské sklepy zůstávají skryty pod nenápadným povrchem a nevětrány mohou být časem potencionálním nebezpečím propadu. Propadnout se několik metrů skrze klenbu do volného prostoru by mohlo být smrtelné. Pomůžeme vám tyto sklepy i lokalizovat. A do těch, o nichž víte, se moc rádi podíváme. Zajímavému podzemí můžeme na internetu vytvořit reklamu a nebo naopak pomlčet a zachovat naprostou diskrétnost s důvěrou za Váš poskytnutý tip.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)