2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Za Veverskou Bítýškou

Když je zrovna čas, rádi vyjedeme do okolí Brna, které je krásně zalesněné, vychutnávat přírodu, cvičit vnímavost a citlivost na jemné energie, relaxovat, opřít se o strom a pročistit a rozšířit si tak svoji auru. Stačí několik minut kontaktu se stromem a je to jako silně osvěžující elixír.

Také samozřejmě chceme vždy pátrat po zapomenutém nebo zanechaném podzemí a většinou máme štěstí (je to jen štěstím?), že zajímavé podzemí najdeme. Často se necháváme vést intuicí a virgulí v ruce, která jakmile vykoná nějaký boční pohyb, zbystříme a po krátké detekci se potvrdí, že nás to někam zase přivedlo...

Máme samozřejmě radost i z krátkých fragmentů již zavalených chodeb a sklípků, protože i takové nálezy poskytují svědectví o dřívějším umu a šikovnosti, nebo potřebách lidí. A někdy se podaří objevit i větší podzemní systém. Našli jsme takový i v lesích za Veverskou Bítýškou u Brna.

Později jsme dohledali přesně, o jaký podzemní systém se jedná, ale zveřejňovat zde nebudeme ani tuto lokalitu. Tento opuštěný důl je již tak poznamenán sprejery, a nechceme, aby někdo rušil zdejší případné netopýry, nebo aby se pak díky hojné návštěvnosti tento labyrint dostal do tak otřesného a zaneřáděného stavu, jako třeba podzemní prostory Stránské skály u Brna.

Potěšte se tedy alespoň fotografiemi z těchto dobře zachovaných prostor za Brnem:

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)