2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Syntrové štoly severně nad Brnem

Při jednom z našich průzkumných výletů jsme opět dostali "dáreček zhora", jak rádi říkáme, protože ono to tak skutečně asi je. Projížděli jsme v blízskosti Brna, když Chosse odbočil z hlavní silnice a jel intuitivně jinam, než jsme zamýšleli.

Odměnou, že jsme se opět nechali ovládat "zhora", nám byla nádherná štola, do níž jsme mohli v úpati kopce poblíž Brna vstoupit. Štola byla poměrně široká, vysoká, a její členitý kamenný povrch byl nádherně porostlý bílým lesklým syntrem. Na podlaze se místy vyskytovaly jeskynní perly - syntrové kuličky v čistých kalužích, neboť zde prosakovala a kapala voda. Připadali jsme si jako v jeskyni.

Štola nás vedla asi 60 metrů a stočila se vpravo, kde po cca 10 metrech končila čelbou. Když jsme se vraceli, přemýšleli jsme o významu této štoly. Podle typického štěkání našeho plynopsa - krysaříka, jsme začali tušit, že tu nejsme již sami. Možná úvahami o zdejší minulosti a špatných podmínkách, za kterých museli lidé v této štole pobývat, jsme aktivovali nebo přivolali něco nedobrého. Až potom na některých záběrech jsme si všimli nevysvětlitelných bílých obláčků, připomínajících svým tvarem vzdáleně postavu. Posuďte sami.

Tento podzemní objekt v blízkosti Brna byl zřejmě zhotoven jako objekt vojenského charakteru, za války mohl být využíván zřejmě jako část vojenské nacistické továrny, se vším negativním zlem, které to obvykle přináší...

Přestože není vstup do této štoly řádně zajištěn, zdá se, že je tento objekt nadále strategicky důležitý a proto nebudeme z jistých důvodů uveřejňovat jeho lokalitu.

Info z konce roku 2005: chtěli jsme lépe štoly nafotit, ale vstup je řádně zavařen! Nelze se tam nyní dostat...

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)