2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Kruhy ve sněhu u Šlapanic


Foto a popis poskytla: záhadoložka Alena Horká ze Šlapanic u Brna, 1/2009

Doplněno 3.2.2009 níže o příspěvek mailem.
Doplněno 5.3. zaslaným odkazem na video, co dokáže traktor na sněhu:) viz: http://www.youtube.comKruhy se objevily v lokalitě mezi obcemi Šlapanice a Bedřichovice na zasněženém poli asi v noci na včerejšek nebo včera 15. ledna 2009 ráno. Upozornil mě na ně jeden místní občan, ať si to jdu vyfotit.

Lidé tam podle stop ve sněhu ještě žádní před námi nebyli (byla jsem se tam podívat se 2 známými), jen stopy po nějakém traktoru, který si kruhy asi objel, aby se podíval nebo se je zkusil napodobit. Stopy po traktoru ale neodpovídají stopám kruhů.

Kruhy jsou 2, vzdáleny od sebe asi 50 m a průměr mají cca 9 m a jsou s mezikružím, stopy jsou hlubší, až do hlíny.. Byly zřejmě tvořeny podobně jako kruhy v obilí, co se objevují v létě.

Hlína je tu rozmetána 2 až 3 metry daleko od kruhů, byly asi tvořeny velmi rychle. Na místě jsem byla včera kolem 14 hod a zdržela jsem se tam asi přes půl hodiny. Teplota venku byla asi -5 st. C a bylo slunečno.

Zajímala mě pravost kruhů ve sněhu a jak jsem se na ni zeptala, aby mi bylo dáno aspoň nějaké znamení. Vtom se najednou objevila na obloze nad kruhy zvláštní zajímavá duha a zůstala tam asi 10 minut.

Může se někdo zajít na místo podívat, nebo se napojit dálkově na tuto situaci a pomoci najít vysvětlení této záhady? A.H.

Několik fotek od Aleny:


foto
Pole mezi Šlapanicemi a Bedřichovicemi u Brna

foto

foto

foto

foto


Dostali jsme mail od našeho čtenáře p. Jurana: "...taky jsem byl u těch kruhů ve Šlapanicích, napsal jsem k tomu menší provídání na mých stránkách:" http://standa-j.ic.cz/dalsi/podzemi/kruhy/kruhy.htm


Dnes již nelze pochybovat, že se stále častěji dějí věci, které nejsou běžně očekávatelné nebo vysvětlitelné, možná je to také tím, že si jich více lidí více všímá. A hlavně, nevěřte všemu co vidíte! (nejen ve zprávách)

Pravda je, že sami se tu nacházíme v jakési iluzi na víceúrovňové "Zemi", promítané na určité společné kvantové rovině, zatímco v pozadí je všechno jinak. Tato poslední doba je zajímavá tím, co vše se nyní odkrývá, jaké poznání vychází na povrch, co bylo dlouhé věky skryto, nehledě na věci utajované, ať již se to týká všudypřítomné Volné energie, kterou dávno mnozí vědci a moudřejší lidé s otevřenou myslí umí využívat, ale vše je záměrně utajováno a Země dále ničena a vycucávána. Už to nebude dlouho trvat, iluze toku času je v této úrovni naštěstí neúprosná a brzy vyjde postupně najevo mnohem více a zásadnějších záležitostí, oči do kořán, otevřenou mysl, a sledujte zdroje, jako www.matrix-2001.cz


Prosíme o informace, kdo si jakýchkoli záhad a podivných skutečností všimne, aby nás informoval. Přibývá také různých potíží ve smyslu obtěžování duchy, změny ve vnímání linearity času a další, nebojte se nám svěřit.


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)