2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Účinky exorcismu a doprovázející jevy

Exorcista sleduje reakce na svěcenou vodu, požehnané obrázky a předměty, neschopnost vkročit do chrámu, sleduje diagnózu lékaře a působení léků, prudké a násilné reakce a nepřirozenou agresivitu osoby, hlavním příznakem bývá násilnická reakce dotyčné osoby v případě, že se za ni někdo modlí nebo jí uděluje požehnání – takvý člověk se zcela zkroutí a svíjí se na zemi, kleje, ničí předměty, vrhá se na přítomné, mění hlas a pronáší slova a věci, na něž by nikdo přítomný nepomyslel a po tom všem se vrátí do relativně normálního stavu a nic z toho si nepamatuje.

Obecně platí, že pokud nejsou reakce na opakované modlitby za osvobození zřetelné, nemusí exorcista přistupovat k dalším krokům, nebyly by účinné, příčina je jinde.

Účinek exorcismu se hodnotí dle chování osoby při jeho udělování, a dle účinků v následujících dnech. Někdy se to ještě stupňuje, jako by zlo muselo dozrát, než je plně překonáno. Někdy se projeví mluvení jazyky, někdy levitace, jindy obrovská herkulovská síla. V jednom kostele pomáhal exorcista dívce, když ta pojednou začala levitovat a stoupat stále výše ke stropu kostela, až se jej dotkla. Přítomní zvolali strachem, že dívka spadne a ublíží si, ale exorcista jim dal gesto,aby nerušili a byli v pokoji. Dále prováděl exorcismus, jako by se nic nedělo, přičemž dívka začala pozvolna klesat na podlahu a posadila se na své místo a vůbec nevěděla, že se s ní něco takového stalo.

Někdy se projeví takové úkazy, jimž by exorcista nikdy předtím nevěřil: Osoby v průběhu exorcismu vyplivují hřeby, sklo, chumáče vlasů, a další věci, přičemž v matracích se objevují kovové špóny, podivně zauzlované provazy, mezi extrémy byl případ, kdy člověk vyzvracel 2kg elektrotechnických součástek a duch mu vyhrožoval že příště vyzvrací radiopřijímač. Předměty se ale materialisují až mimo osobu a nevychází přímo z těla dotyčného. Někdy se však neděje zcela nic a někdy tělo znehybní.

Na mezinárodní konferenci se hovořilo o případu, kdy prováděl exorcista pomoc univerzitní studentce, která vykazovala jasné známky ďábelské posedlosti i psychické nevyrovnanosti. Proto požádal o pomoc jistého psychiatra, který měl k dispozici velký psací stůl, takže dívka, která seděla na jedné straně, byla od něho dostatečně vzdálena. Hovořil s nemocnou a pak jí řekl: „Slečno, berte tyto léky.“ a začal psát recept. V tom okamžiku došlo k podivné věci. Aniž by se dívka zvedla ze židle, najednou protáhla ruku přes celý stůl. Pan psychiatr později řekl, že ruka mohla mít v daném okamžiku dobré dva metry. Ruka vytrhla doktorovi recept z ruky, zmačkala jej, zahodila do koše a dívka temným hlasem pronesla: „Tyhle léky jsou mi k ničemu“. Záměr zlého ducha je jediný, působit zlo, našel zalíbení ve zlu, ačkoli si sám přitěžuje.

Většinou je třeba provádět celou sérii exorcismu a někdy to trvá i několik let. Jde o pomoc duchovní povahy a proto mají vliv na úspěšnost různé okolnosti, zejména duchovní znalosti dotyčného a otevřenost a náklonnost k nim.

Následující část...


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)