2002 - 2018
Návštěvnost:
2008-2015: 560172

Nové počítadlo od 28.5.2016:
počítadlo.abz.cz


Naše sdružení:
Průzkumy a akce:
Publikace:
Kamilovy další weby:
Zajímavé weby:
Spřátelené weby:


Reklama:

Brno - Maloměřice, zasypaný vstup do krytu

Mailem jsem dostal záběry na nedávno zasypaný vstup hezkého a zajímavého krytu v Maloměřicích, který jsme po několika návštěvách již důvěrně znali. Zajímavý byl tím, že měl dva nouzové výlezy a podzemní jezírko. To jsme i odčerpali svého času, ale pokračování žádné nebylo, jen čelba. Asi mělo být, ale podzemní voda změnila plány, nebo nebyl kryt dokončen. Zvláštní také je, že prostora zaplavená vodou, byla ražena vzhledem k ostatním chodbám poměrně šikmo. Záhad je tu víc, kryt má své kouzlo i romantiku, jenomže někomu byl asi trnem v oku, nebo byl problém v tom že se někdo o něm nějak dozvěděl a využil vstup k vysypání přebytečné hlíny do vstupního schodiště. Každopádně je to veliká škoda,nevím zda se bude chtít někomu to odkopat...


Záběry zaslali Aleš Bojanovský a Radek Soudek:


foto
Hlavní vstup zasypán

foto
Bylo by tu hodně práce na odkopání a když už tam člověk byl...
Ale je to veliká škoda, mezi kryty je to určitá rarita a mnohé
důvěryhodné nadšence, kteří tam ještě nebyli, by potěšila.


Jak to v krytu vypadalo se můžete podívat na starší stránce s horšími záběry: kryt v Maloměřicích Lepší záběry jejich tvůrce, Radek Soudek, zakázal zveřejnit.

Možná byla chyba, že se o krytu několika lidem řeklo a možná byla chyba, že byl vyfocený i vstup na webu. A možná byla chyba, že byly krásné záběry staženy, kdyby je viděli dotyční, možná kryt nezasypou.

Každopádně, o čem se člověk nedoví, to nezničí a tak je tu varování i pro ostatní skupiny a tvůrce stránek, aby ty nejlepší skvosty neuváděli, nebo rozumně bez lokalizace a vyfocených vstupů!!!


ZPĚT o stránku

Pokud víte o starém sklepu, krytu, paranormálních jevech, silových místech, >>> kontaktujte nás...
Pokud chcete změřit škodlivé geopatogenní a psychosomatické zóny, elektrosmog přesnými přístroji do 18 GHz, nebo termokamerou zjistit tepelné úniky z neznámých prostor, nabízím Vám osobní služby >>> www.elektrosmog-zony.cz
Pokud se více zajímáte o staré chodby, navštivte náš odbornější web: www.starechodby.cz
Badatelská společnost Agartha

webmaster, texty a foto: Kamil Pokorný
© 2002 - 2022

Již přes 20 let bádání, lezení, focení, psaní a programování pro vás :-)